Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár mondhatja az osztály...

Egy tanár mondhatja az osztályának, hogy közösítsék ki az egyik gyereket, továbbá megszégyenítheti a többiek előtt?

Figyelt kérdés
Például üssön rá a saját kezére, ha verekedett.
2016. dec. 14. 03:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem! Az ilyen emberek akarnák másokat tanítani, akik szintén tanulásra szorulnak.

Nem értem miért megy az ilyen tanárnak, egy csomó olyan szakma van, ahol nem kell emberekkel (gyerekekkel) foglalkozni.

2016. dec. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem mondhatja.
2016. dec. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

A tanár nem ember? Nem mondhat semmit?

A diák, aki verekszik, lop, később ölni fog, az büntetlenül élhet?

2016. dec. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Hát a sztorinak ott van vége, hogy a gyerek verekszik. Én az olyanokat ott osztom, ahol érem.
2016. dec. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Akkor majd közösítsenek ki titeket... szégyenítsen meg benneteket egy olyan ember akire felnéztek, akitől tanulni szeretnétek.

Vonjátok le a következtetést a történtekből, aztán utána érezzétek magatokat semmire kellőnek, szeretetre nem érdemeltnek és szégyeljétek magatokat, amiért egyáltalán megszületettek!


Nem teheti! Nevelést igen, tanácsot igen, segítséget igen DE bántást senki nem érdemel.

2016. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Aki nem képes igazságosan (nem érzelemből) itélkezni, az pedig ne menjen tanárnak.
2016. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Miért? Mi igazságtalan van abban, ha leosztom a verekedőt? Verekedni helyes? Rendjén valónak találod?
2016. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

5#

Mert az jobb, ha a gyerek rettegve megy iskolába, mert az egyik osztálytársa állandóan összeveri, megalázza? Az jobb, ha az ártatlan csalódik abban az emberben, akire felnéz, akinek védelmeznie kéne, mert a magadfajta miatt a tanárnak már semmi eszköze nincs a fegyelmezésre. De biztos az a normális, ha a bűnösök lelkét védjük, miközben az ártatlant megverik.

2016. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem jobb, de ez esetben az áldozat felől a reakció jogos volt. Gondolom olyan gyereknek mondta ezt a tanár, aki alapból nem túl jó. Bár nem tudom a részleteket, a kérdező ilyenekre nem tért ki.
2016. dec. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%

"Nem jobb, de ez esetben az áldozat felől a reakció jogos volt."


Ezt úgy értem, hogy ez esetben az illetőt nem lehet számon kérni. Sőt, én még gratulálnék is neki.

2016. dec. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!