Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy srác zaklat, de nincs...

Egy srác zaklat, de nincs semmilyen bizonyítékom. Kinek lehetne szólni, ha az ofőmet sem érdekli?

Figyelt kérdés

Már hetek óta ez megy és már kezd elegem lenni belőle.. nemrég jött egy új srác az osztályunkba, mert az előzőből kirúgták. Állítólag verekedett főként meg ehhez hasonlók. Amióta itt van, egyfolytában azzal zaklat, hogy le akar velem feküdni és amikor a tudtára adom, hogy hagyjon békén, olyanokkal jön, hogy soha az életben nem lesz arra példa, hogy egy ilyen fiúval lefeküdjek, mert amúgy ritka ronda vagyok és ne kéressem magam, tudja, hogy én is akarom. Van barátnője amúgy és nem tudom, hogy tud e róla, de mondtam, ha nem hagyja abba, akkor elmesélem neki ezeket a dolgokat, erre elküldött melegebb éghajlatra miközben az állítása szerint ocsmány kinézetemet ócsárolta.

Neten nem szokott ilyeneket irogatni nekem, éppen ezért mondtam, hogy konkrét bizonyítékom sincs.


2016. dec. 20. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad, megfogja unni, maximum 1 honap alatt.

Jol teszed, hogy nem mesz bele!

2016. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
1.-essel egyet értek, de ha pár hónap elteltével még mindig csinálja akkor szólj a szüleidnek/igazgató(nő)nek! Megkérdezhetem , hogy hány éves vagy? :)
2016. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy visszaszóltál neki. Nem értem, ha tudja hogy .."ronda" vagy (és gondolom nem is tetszel neki), és még barátnője is van, akkor miért akar megdugni? Nem elég neki a barátnője?
2016. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as mert csak eteti a lányt.Beképzelt,nagyképű aki azt hiszi hogy jól néz ki és mindenki őt akarja.
2016. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!