Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ismertek olyan diákot, aki...

Ismertek olyan diákot, aki szándékosan okozott magának ütésnyomokat, monoklit, hogy figyelmet kapjon az iskolában?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülye kérdés... De érdekelne, hogy meddig megy el egy elhanyagolt diák (15-18éves), hogy figyeljenek rá.

2016. dec. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem hülye kérdés. De most a vagdosás a trendi.
2016. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vágdosással sokszor találkozom. Olyannal is, aki éhezteti magát EMIATT. Tudsz valami konkrét történetet?
2016. dec. 21. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak innen a gyakoriról, de innen rengeteget. Pár hónapja az egész oldal el van árasztva. Mindenki vagdos, aki lelki beteg és fiatal. Én feltettem egy kérdést erről, ott megmagyarázták - részben -, hogy ez miért jó, persze nem vagyok előrébb vele: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__82852..

Számomra ez szokatlan.

2016. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. dec. 21. 18:27
 5/6 anonim válasza:
Nalunk is Vagdosas. Nem ítélem el azt, aki tenyleg depressziós, de az illető nem az, csak figyelmet akar.:)
2016. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rá büszke, de velem anno előfordult egyszer-kétszer.

24/F

2018. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!