Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért piszkál az egyik osztály...

Miért piszkál az egyik osztálytársam (fiú) folyamatosan?

Figyelt kérdés
Félve megyek suliba mert tudom hogy egy újabb napot kell átélnem azzal a szemétládával. Megütni is szokott néha de azt nem csak engem hanem néha még a saját barátait is(!!!) Neki a szórakozása a verekedés, beszólás, mások lekicsinyítése...stb . Azt vettem észre hogy az osztályból 3 gyereket különösen szeret piszkálni(köztük engem is) és még óra alatt is folyamatosan sérteget, lökdösi a székemet köpköd. Viszont amikor pl ketten megyünk haza(mivel egymás mellette utcában lakunk) akkor tök normális és mindig mondja hogy csak szórakozásból piszkál a suliba de nekem nem tűnik szórakozásnak vagy ha még is akkor már nagyon durva szórakozás. Van olyan érzésem hogy azt hiszi ha piszkál akkor ő olyan menő. Szerintetek is emiatt lehet. Én is fiú vagyok és már próbáltam visszavágni de akkor ő ilyenkor nagyon felkapja a fizet és elkezd még jobban ott pattogni. És ilyen "visszavágásból" húzott be egyszer az egyik osztálytársam szemébe és hetekig tiszta genny volt szeme szóval inkább átgondolom hogy megéri-e nekem visszapiszkálni.

2012. szept. 6. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért. Nem egymás mellette hanem egymás melletti utcában lakunk és a Szerintetek is emiatt lehet? Az egy kérdés csak nem írtam kérdőjelet :)
2012. szept. 6. 18:29
 2/4 anonim válasza:
ha lány lennél akkor oké,mert akkor tetszenél neki,de így hogy fiú vagy kicsit nehéz :D talán okosabb vagy,vagy sokkal helyesebb,vagy valamibe sokkal jobb vagy nála és ,,féltékennyé'' teszed :D nem tudom hanyadikos vagy,de majd leszokik róla..:D
2012. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy féltékeny lenne. Hetedik osztályba kezdte és most nyolcadikos vagyok. És nem csak engem piszkál meg ha nincsenek jelen a nagy beképzelt barátai csak mi azok a nem igazán a "menők" közé tartozók akkor minket sem piszkál.
2012. szept. 6. 19:48
 4/4 anonim válasza:

Ha hagyod, hogy b@szogasson, akkor csak rosszabb lesz.

Higgy nekem, tapasztalatból mondom.

Bármit csinál, rögtön vágj neki vissza valamivel, azt ha bunyózni akar, akkor mondjad neki hogy " gyere tesó üssünk össze". Aztán vagy lejátsszátok, vagy pedig csak nagy a szája és semmit nem tud.

2012. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!