Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az osztálytársam az exem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam az exem, de miért kell folyamatosan piszkálnia?

Figyelt kérdés
Nyáron dobott a barátnőm, lett új pasija is. Osztálytársak vagyunk. Változó a viselkedése, az elején azzal kezdte, hogy legyünk barátok, de a idő elteltével egyre jobban bánt. Tehát megaláz, dobálja, leveri a cuccaim, ha megemlítem neki, akkor meg mindenki előtt elkezd kiabálni, hogy ő csak arrébb rakta, de ez még a legkisebb dolog. próbáltam vele beszélni, hogy miért csinálja ezt, de ő csak azt mondta, hogy tudnom kéne. Mindenkit ellenem akar már fordítani, nem lehet vele beszélni, semmi okot nem adtam erre, ahol tud belémköt. Miért csinálj ezt? Mit tudnék ez ellen csinálni?
2014. szept. 24. 15:47
 1/3 anonim válasza:
100%
Azért, mert ciki és furcsa neki a helyzet, és nem tud mit kezdeni vele. Gyakran előfordul, ennek ellenére nem kellemes. Próbálj meg erősnek maradni, ne foglalkozz vele, egy idő után meg fogja unni.
2014. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
ez nagyon gyerekes, hány évesek vagytok, 12? :DDDDD
2014. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

a nők között a többség olyan típus hogy megbántódik valamitől és elvárja hogy neked azt pontosan tudnod kellene hogy mikor szúrtál el valamit (ami neked valószínűleg fel sem tűnt) és addig szívat amég nem jössz rá.

ez egy a sok női játszma közül.

ha nem jársz vele, akkor semmiféle számonkérési joga nincs.

azt hiszi még mindig a markában vagy.

hát tudasd vele hogy nem.

legyél flegma és tessék randizni mással.

2015. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!