Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A gyerekek mi alapján választj...

A gyerekek mi alapján választják ki a "fertőző embert"?

Figyelt kérdés
Amikor iskolás voltam, akkor játszottak ilyet az osztálytársaim. Aki hozzá ért a "fertőző emberhez" vagy annak valamilyen holmijához, annak gyorsan bele kellett törölnie valamibe vagy egy másik osztálytársba a kezét. Viszont akkor annak az osztálytársnak is gyorsan bele kellett törölnie valamibe a kezét. Szerintem ez igazságtalan. Mire jó ez?

2016. dec. 28. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekek, akit nem kedvelnek azzal igy bánnak. Ha többen nem kedvelik akkor könnyen belemegy a közösség. Általában olyan a választott aki valamilyen módon eltér a többitől. MI egy mentálisan enyhény sérült lánnyal bántunk hasonlóan. Voltak tikkjei és őszintén szolva szinte mindennki rettegett tőle. Utólag visszagondolva hülyeség és szemétség, de akkor képes voltam kitérni a megszokott utamból csak, hogy ne kelljen elmennem mellette.
2016. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig azt hittem, hogy ilyen csak nálunk volt. Na,tévedtem.

A mi osztályunkban az alapján, hogy ki volt a legszegényebb. Sajnos én voltam. :|

2016. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk az ilyen kattos gyerekek voltak a "tetvesek", mi így hívtuk.
2016. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
És az ilyenekből lesznek a depressziós önbizalomhiányos emberek taps taps a többieknek akikből pedig páva lesz meg pózolós ri banc észre se fogják venni hogy mit tettek a másikkal.
2016. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
nálunk is volt ilyen, általában a ritkábban tisztolkodó osztálytársainkra szoktunk és akkor mindig modtuk, hogy x.y. add tovább ésvolt mikor tök megbántottuk ezzel az osztálytársunkat, majdnem sírt is, nem akart senki barátkozni vele és kicsit sajnáltam csak én, a többiek meg nem is sajnálták, de akkor nem éreztem még, hogy ez nemjó dolog, hanem megalázzuk szegényt :S
2016. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is van de csak osztálytársba lehet kenni.úgy lehet védekezni hogy azt mondod hogy kiszáltam mindenemmel.
2016. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban három ilyen volt. Az egyikük mindig náthás volt, vagy allergiás valamire, tehát eléggé adta magát, hogy "fertőző". Sőt, szerintem tényleg a valós fertőzéstől való félelemből indult ki az egész. Lány volt és igazából csak a fiúk "játszották" ezt vele szemben.


A másik kettő meg egy ikerpár volt, mindketten úgy buktak le hozzánk, szerintem havonta ha megfürödtek, mindkettő olyan büdös volt, hogy ihaj. Ráadásul az egyikük még tetves is volt egyszer. (Btw. szerintem többször is, csak nem szóltak róla a gyerekeknek, hogy ne szekálják.)

2017. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!