Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akar nekem válaszolni,...

Nem akar nekem válaszolni, vagy egyszerűen csak nem fér bele az idejébe?

Figyelt kérdés

Egyik tanárom kiutazott tanítani. Pár hónapja ünnepelte a születésnapját, és mivel eléggé jóban voltunk, gondoltam, hogy írok neki, és megkérdezem, hogy milyen kint.

Nem válaszolt nekem azóta sem, pedig a születésnapja szeptemberben volt. Tudom, hogy rengeteg dolga lehet, és azt is, hogy így nem ismerve a személyt nehéz lehet válaszolni, de esetleg volt már valakinek hasonló tapasztalata? És ha igen, akkor az hogy végződött?



2017. jan. 4. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy nem kapta meg. Ha megkapta, akkor egyszerűen csak bunkó.
2017. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fölösleges ezen izélni.

Szerintem simán a szülinapján valszeg rengetegen írtak neki- gondolom üzenetet is- vagy akkor nem volt ideje, vagy véletlenül később meg már ki is ment a fejéből, hogy írtál/ illetve nem csak köszöntést írtál.


Én is voltam így, hogy véletlenül vettem észre, hogy egyik barátnőmnek több hete nem is írtam vissza, mert belekattintottam, akkor nem volt időm, gondolom más dolgom is volt, és el is felejtődött.


Aztán persze bármi oka lehet, de ha jóban voltatok, valószínűleg hasonló lehetett simán.

2017. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!