Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangfelvevő programot keresek...

Samusaran kérdése:

Hangfelvevő programot keresek számítógépre, amivel egyszerűen, jó minőségben lehet wav vagy akár mp3 formátumban rögzíteni. Tudnátok ajánlani egy megbízható progit? (Nem baj, ha fizetős. )

Figyelt kérdés
Eddig i-soundot használtam, de az új operációs rendszerrel képtelen vagyok azt működésre bírni. Hasonlóan felhasználó barát, jól működő progit keresek. Főleg zenéket szoktam vele felvenni, ezért fontos, hogy jó minőségben tudjak vele rögzíteni.

2016. dec. 8. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Audacity - Ingyenes.

[link]

2016. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 DjImipapa ***** válasza:
0%
Nem akarom fikázni az audát, de semmire jó program! XP-m óta nem vagyok képes hangfelvételre bírni, annyira gagyi... mindenféle beállítgatást igényel, de nem jó! És van olyan, hogy Apowersoft screen recorder, annak van beépített hangfelvevője, és tádámm! Alaplapi hangkártya, semmi extra beállítás, alapból vesz mindent!
2016. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy TE béna vagy hozzá, az Audacity még mindig az egyik legjobb.
2016. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 DjImipapa ***** válasza:
0%
Béna a f....od... szerintem. Leírtam mindent, nyilván a program túl bonyolított....
2016. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az Apowersoft screen recorder tökéletesen működik. Köszönöm!
2016. dec. 8. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Már elnézést kérek de a kérdező(nek) egy 'szimpla' hangrögzítőre van szüksége. Felesleges más jellegű (képernyőrögzítő) programot ajánlani /még ha hangot is rögzít nem az a fő funkcionalitása és az Audacity pedig egy hangrögzítő aminek használatához nem kell egy szakembernek lenni...
2016. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az egy fontos feltétel volt, hogy felhasználó barát legyen. Nem rég néztem meg az Audacity-t is. Eléggé sok rétűnek tűnik. De felhasználó barátnak, annak nem nevezném. De természetesen, köszönöm ezt az ajánlást is.
2016. dec. 8. 19:19
 8/15 DjImipapa ***** válasza:
0%
6-os.... az audacity NEM hangrögzítő , egy teljeskörű felvevő, és szerkesztő egyben...csak hogy tudd... és túl van bonyolítva, nekem xp óta sehogy sem sikerül felvenni vele a hangot!!! Nem vagyok hozzánem értő, csupán ha van olyan ami pikkpakk működik, akkor azt használom. Lásd: apowersoft programok(mindegyikük bonyolult szarság nélkül teszi a dolgát.....)
2016. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem kell kioktatni. Nagyon is jól tudom mire képes, mire való évek óta használom. Számomra nincs túlbonyolítva teljesen logikus a felépítése, akkor ön még nem látott komplexebb hangszerkesztőt (DAW-ot) :)

Egyébként kicsit se vicces hogy kijelenti hogy "NEM hangrögzítő", majd rögtön a mondat második felével meg is cáfolja ezen kijelentését...


... a lényeg hogy megoldódott a dolog és tessék megnyugodni... bizonyára önnek van igaza. (Már ha egy véleménykifejtés annak számít.)

2016. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tabaki ***** válasza:

@DjImipapa:

Nem tudom, nálad mi a baj az Audacityvel, de valami egyéni probléma lehet. Én eddig háromféle Windowsban és legalább öt linux-disztróban használtam már, mindenhol kifogástalanul működött. Ennek megfelelően nálam az alap-programkészlet része, mindig az elsők között telepítem.

Az agyonbonyolított használatról annyit, hogy felvételhez a nagy piros gombot kell megnyomni. De a többi része is hasonlóan verejtékfakasztó. Kijelölt rész törlése: Delete, másolás: Ctrl+C, beillesztés: Ctrl+V, effektezés: Effekt menü... Ennyi sosem látott újszerű megoldást ugyan ki tudna megtanulni?

2016. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!