Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért hívnak az osztálytársaim...

Miért hívnak az osztálytársaim strébernek?

Figyelt kérdés
13 éves hetedikes fiú vagyok. Tavaly kitűnő lettem, idén félévkor úgy tűnik, hogy csak matekból és kémiából lesz négyesem. Földrajzból, bioszból, töriből és irodalomból dicséretes ötös vagyok, az összes tanárral jóban vagyok és néha csak úgy órán kívül is beszélgetek velük, de nem nyalizok, csak simán beszélgetek. Árulkodós főképp nem vagyok, már több balhé után is falaztam a barátaimnak, akik kettes tanulók. Mindemellett egyáltalán nem csak a tanulásra fordítom az időmet, nagyon társasági ember vagyok, igyekszem az egész osztállyal jóban lenni. De amikor a múltkor a legjobb barátomnak azt mondtam, hogy: "Nagyon remélem, hogy ez a dogám meg lesz 5-ös, mert a 4-es töriből nekem már rossz jegy." Erre odajött hozzám a nagymenőnek számító 3 fiú (egyikük 4 tantárgyból bukott tavaly, pótvizsga kegyelemkettes) és azt mondták: "Kussolj már, te büdös kis stréber g*ci, vagy fölkenlek a falra!" Én nem szóltam semmit, csak szótlanul elmentem, de amúgy nagyon fájt a dolog. Senki más nem közösített ki még soha, a fiúk nagy része úgy tartja, hogy én vagyok a fiúcsapat esze és egyben humorforrása, de ettől a 3 gyerektől szerintem egy kicsit durva húzás volt. Nekik lenne igazuk? Válaszotokat előre is köszönöm.
2017. jan. 10. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Kussolj már, te büdös kis stréber g*ci, vagy fölkenlek a falra!"


Ritka ocsmányul reagálta le a megszólalásodat! Megharagszik, ha olyat hall, amit ő nem szeret hallani. Kíváncsi vagyok ő mit érezne, ha ővele bánnának így. Nekem is volt ilyen ismerősöm. Ha olyat hallott, ami neki nem tetszik, felkapta a vizet. De ha valaki nem beszélt, az is zavarta. Gyakorlatilag az ilyen embernek nem lehet mást mondani, csak dicsérni, vagy egyetérteni lehet vele. Ez olyan, amikor haragszanak valakire, mert nem mondja ki a véleményét. Ha meg kimondja, akkor meg az a baj... Édes f**zom, nem értem az embereket, de tényleg nem.

2017. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bekecs Béla ***** válasza:

Azért mert mialatt te tanulod a sok felesleges szart, amiből később természetesen sok pénzt fogsz keresni. Addig ők élvezik az iskolás éveiket. Egészen addig amég elnem kezdenek dolgozni. Akkor ez a folyamat változik, mert akkor te fogod élvezni az életet.


Ez egy természetes folyamat.

2017. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!