Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha bunkok az...

Mit tegyek ha bunkok az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy mit csináljka ha az osztályba egy baratom sincs es unatkozok es a tobbi mint fuves es csak a boxrol van szo es ez mar nagyon unalmas. Ez azt is rontja hogy nincs kedvem iskolaba jarni stb... azt kerdeznem hogy ilyenkor mit lehet tenni?

2016. dec. 15. 21:38
 1/7 anonim válasza:
Próbálj velük beszélgetni!Hány éves vagy?Talán tudnék segíteni.
2016. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne állj velük szóba! Szarjál rájuk! Tedd, amit jónak gondolsz, de próbálj NE ártani senkinek, saját magadnak se. Azon kívül alapvetően bárki bármit megtehet.


Mélyítsd önismereted, ennek mentén azt is megtudhatod, miért kerültél erre a Föld nevű pokolra, valamint hogy a hétköznapokban milyen hobbi, tevékenység esik jól számodra, akár magányosan.


Haverok, meg esetleg barátok ettől még lehetnek idővel neked is, csak ne erőltesd. Keress máshol barátokat, ne az osztályodban.

2016. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14/F 2 válaszolo. Jol mondod en is probalom ezt tenni csak egesznap unatkozok es nagyon idegesito hogy mindenkinek nagy a pofaja. Amugy hegeszto szakmunkan vagyok elosos.
2016. dec. 16. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező. A többségük halálra unja magát órákon, nem figyel, szórakozik, mindent csinál, és el sem tudja képzelni, hogy más dolgokról beszéljen, mint amik az ő témái. De másnak meg pont azok az unalmasak, amikről ők beszélgetnek. Valakinek legalább ugyanannyira unalmas folyton a boxról beszélgetni, mint nekik figyelni a tanárra. Sajnálom, hogy nem tudsz kivel beszélgetni, és hogy ilyenek az osztálytársaid. Lehet furán hangzik, de lehet hogy át kéne menned egy olyan suliba, ami nem szakmunkásképző, hanem ad érettségit is. És mondok még valamit, amit talán el sem hiszel. Az, hogy te ilyen boxos srácok között képes vagy különb lenni, mint ők, és hogy más az érdeklődési köröd, az azt mutatja, hogy te valójában kifejezetten olyan típus vagy, aki nagyon jó tanuló tudna lenni. Hidd el, egy erősebb iskolában jobban is teljesítenél. Persze ez attól is függ, hogy hogy éreznéd magad egy olyan osztályban, ahol mindenki sokat tanul. De ha úgy érzed, hogy a magatartásoddal nem lenne baj még ilyen elitebb helyen sem, akkor akár át is iratkozhatsz. Persze ahhoz tanulnod is kell majd ott, meg jól viselkedni, de ha megrémiszt a kép, hogy egész életedben majd hegeszteni fogsz, és kb olyanok között lenni mint a mostani osztálytársaid, akkor szerintem megérné tanulnod, és valahogy átkérned magad egy másik suliba. De erről azért ne szólj senkinek. Te magad alaposan gondold át ezt, és várd meg a suli végét.
2016. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ugy voltam vele hogy mar voltam egy masik iskolaba (szakkozepbe) es azt meg nagyon neheznek talaltam de mondjuk az is benne volt hogy 2 honaprol le maradtam es ugye a potolas stb, emelett vannak en otthoni gondok is... Csak az a gond hogy lusta vagyok tanulni de szerintem ha nem lennek lusta eltudnam vegezni a szakkozepet. Nem tudom hogy mi legyen mert nekem ez a szakma nagyon tetszik es szivesen dolgozom benne csak ugye ez a mai kovtarendszer rohejes...
2016. dec. 18. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Szenvedd végig! Találj hobbit - akár a futás-kocogás. Tök jó... Nekem bevált.

De nem kizárt, hogy te is változhatsz. Nézz meg egy két agyondicsért boxmeccset a történelemből és lehet, hogy tetszeni fog. Ha tudod, kik voltak a legjobbak anno, simán bevágódhatsz...

2017. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De engem ugy idegesit a box hogy mar unalmas es nem is csak a boxrol van szo hanem a sok cig@ny es idegesit hogy nem lehet ez miatt onmagam es egesz nap csak idegeskedek...
2017. jan. 6. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!