Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Hogyan tudnám elérni, hogy ne utáljanak az osztálytársaim? 14/f

Figyelt kérdés
Minden ok nélkül megaláznak, kinevetnek, szekálnak és ehhez hasonló dolgok. Most nem szeretnék erről így nyiltan beszélni, mert nem akarom, hogy felismerjenek. De már nagyon elegem van belőle és senkivel nem tudok erről beszélni.
2016. dec. 6. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hàt szinte 0az infó. Okàt kell megtalàlni. Olyan nincs hogy minden ok nélkűl, olyan van hogy te nem tudod az okàt. Azt gondolom,hogy van egy vezéregyéniség fiú aki hibàt talàlt benned a többi megy utàna.
2016. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el, hogy konkrétan mivel piszkálnak
2016. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, sokszor előfordul, hogy az osztályban találnak / vagy keresnek inkább / egy vagy két ügyeletes balekot, akin lehet röhögni, akin a felgyülemlett feszültséget ki lehet tölteni. Elég, ha csak kicsit kilóg valaki a sorból, nem kell, hogy "különleges" külseje legyen.

Nyolcadikos vagy, ugye?

Mert akkor vagy ki kéne valahogy húznod év végéig, aztán úgyis tovább tanulsz, más közegben / gimi, középsuli /.

Vagy ha nagyon elviselhetetlen a dolog, akkor sulit kéne váltani! Csak ehhez a szüleid is kellenének. Meg kéne mondanod nekik, mi történik veled a suliban, és szerintem a tanároknak is észre kéne venni. Mert gondolom előttük is piszkálnak.

Engem is szekáltak, kifiguráztak az általános iskolában /hiszed, vagy nem, még az osztályfőnököm is! / végül már ettől anyámék is besokalltak és a nyolcadik osztályt már egy másik suliban kezdtem. Eleinte izgultam, hogy ott is rossz lesz, de végül minden oké lett, nem bántam meg!

2016. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van kedved én szívesen meghallgatlak privátban és megpróbálok segíteni, ha tudok.
2016. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy ki kell bírnom addig míg véget ér a suli, és utána soha többé nem találkozunk már így együtt az osztály.
2016. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt ti voltatok a leggyengébb làncszem. Ennek sajnos oka van/volt. Következő iskola (közép miért lessz jobb) ? Sose làtod őket? Nem is egy szakon de egy középiskolában 20%esély van, hogy volt osztàlytàrsaiddal talàlkozol. Kiket is bàntanak?? A lelkileg gyengéket. Aki nem mer nem tud visszaszólni. Ott lessz egy nyàr ami alatt erősödj meg testileg lelkileg kérdező.
2016. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban a testileg lelkileg gyengbbeket bántják szólj vissza vagy rendezd át az arcberendezését nem szabad hagyni magad mert rád telepednek
2016. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!