Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem egyszer fordult elő...

Nem egyszer fordult elő ilyen, de miért? 17/l

Figyelt kérdés

Sok suliba jàrtam màr, de minden osztályban volt olyan lány akire úgymond "felnéztem", hogy milyen szép természetesen, vagy milyen jól öltözködik, stb

De valahogy mindig pont ezek a lànyok utáltak engem. Pedig én átlagos vagyok, és nem vagyok ápolatlan sem vagy ilyesmi, ők pedig jobbak.

Akkor miért utálnak?

(Tudom, hogy utálnak. Volt, hogy vissza hallottam már. Vagy némelyik lenéz, nem köszön vissza, kibeszél meg ilyesmik)

Mások igazából nem hiszem, hogy utálnának az osztályban csak a jobbak.

Lehet ők meg engem is jónak látnak? Vagy milyen magyarázat lehet erre?


(Nem igazàn zavar meg semmi, csak elgondolkodtam rajta, hogy màr pár éve ezt tapasztalom.)



2017. jan. 10. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

1. Lehet érzik, hogy csodálod őket és ez kényelmetlen nekik.

2. Beképzelt pcsák, akik eltapossák a kedvesebb embereket.

2017. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne nézz fel az ilyenekre, te jobb ember vagy
2017. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bekecs Béla ***** válasza:

Ribik akik, vagy megfogják Vajna lábát, vagy a margitszigeten egy 10esért fog ..


Te ennél nyílván jobb vagy hagyd a francba nézz fel értelmesebb emberekre.

2017. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiányos vagy!

Azért csodálod őket, mert nagyobb az önbizalmuk a tiédnél és tudat alatt szeretnél olyan önbizalmat, ami nekik van.

Dolgozz magadon és téged fognak csodálni. :)

2017. jan. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!