Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem egyszer fordult már elő,...

Nem egyszer fordult már elő, hogy egy idegen kiönti nekem a lelkét. Miért?

Figyelt kérdés
Ennyire nem volna neki kivel ezt megbeszélnie? Nem szoktam félbe szakítani, de nem értem egyszerűen... olyan fejem lenne vagy csak nálam fakadnak ki? Más is járt már így? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. dec. 5. 00:51
 1/10 anonim válasza:
Én is így vagyok és én sem értem de nem zavar
2014. dec. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nincs ki, aki őket meghallgassa, de lehet, hogy egy kívülálló véleményére, tanácsára kíváncsiak, mert egy kívülálló nem annyira elfogultan vélekedik.

Minden esetre a látszatra a nyugis embereket egyből megtalálják az ilyen "kiöntöm a lelkem, bajom" típusú emberek. Fontos, hogy legyen az embernek egy (legalább) látszathatározottsága, ami végül is egy páncél, ami megvédi a "lelkizősöktől". Néha nemet kell mondani, mert ha egyszer beengeded őket, akkor mindenki nálad köt ki a bajával.

2014. dec. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy nincs, aki meghallgassa őket, vagy olyan a természetük, hogy mindenkinek elmondják a problémáikat, aki az útjukba akad és meghallgatja őket.
2014. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem, hogy nem is igazán tudok ilyenkor mit is mondani. Inkább az van, hogy: jajj, az nem jó, mindíg csak a baj... de folytatja tovább. Én ilyet sose csinálnék és ezért picit kezd zavarni. Nem tudtok valami jó téma váltást esetleg?
2014. dec. 5. 09:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Pincér vagyok... napi 12-4 órában ezt hallgatom. (Mondjuk én még pénzt is kapok érte.) Üdv a klubban.
2014. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5! Te mit szoktál reagálni ilyenkor? Vagy te is bólogatsz meg helyeselsz?
2014. dec. 11. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:

12-11 11:40

Fiatal lehetsz még,10 alatt,majd 30 felett neked is jól esne ha v ki meghallgatna. Majd akkor térjünk már rá vissza rá,jó?

2014. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Könnyebb egy idegennek mindent elmondani és tovább menni,mert nincs következménye,ismerősnél van ,mert mindent tud
2014. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
24 vagyok, de lehetnék 72 is, akkor sem lenne rám jellemző ez, ha a világ összes gondja az enyém lenne. Az a legreálisabb, amit a 8-as mond. Egy idegennek úgyis azt mondhatok, amit akarok alapon elsírja valakinek és megkönnyebbül. Elég baj ez, hogy sok a felgyülemlett fájdalom az emberekben.
2014. dec. 21. 00:06
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtökéletesebb válaszokat adod a "hát az nem jó"-val :) Nagy valószínűséggel arra van szüksége/szükségük, hogy valaki meghallgassa, kioktatás, tanácsözön nélkül. A te válaszaid épp ideálisak, mert azt érzi(k), hogy figyelsz rá(juk), nem ítélkezel, csak megérted, hogy milyen nehéz neki(k).

Ha nem zavar a dolog - az idegenek problémáját hallgatni-, akkor hallgass így tovább - emlékként a mesélőben valószínűleg úgy fog megmaradni, hogy: "De jót beszélgettünk!"

2014. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!