Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti az osztályban ezt is...

Ti az osztályban ezt is megbeszélitek?

Figyelt kérdés

Lányok!

Hogyha épp megvan, és mentek cserélni, akkor az "rejtegetitek"?Vagy csak úgy szimplán nem érdekel ha valaki meglátja

Lany tarsatokkal megbeszélitek, hogy kost megvan és faj a hasatok vagy ez "titok"

Fiúkkal megbeszélitek vagy nem

Mert nalunk a fiúk kérdezik, hogy azért van rossz kedvünk mert megjött

Teljesen tekinettel vannak rá

Ha valaki betétet kér azt akar a terem egyik végéből a masikba is megbeszélik, úgy hogy mindenki hallja

Csak mi vagyunk egymással ilyen közvetlenek?


2017. jan. 14. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Én senkinek nem beszélnék az ilyen intim dolgaimról. Főleg hogy amúgysem szoktam kb. senkivel beszélni az osztályban.
2017. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 8.osztályosok vagyunk
2017. jan. 14. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy ilyen a közösségetek (ha ismeretlenekkel beszélnél ilyenekről az fura lenne, de ha az egész osztály egy nagy "család" az más), az ilyen aranyat ér!
2017. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt pár lány osztálytársam aki nyíltan kimondta hogy megjött , meg ez nem lesz az ő hete stb (és akkor mivan fiúk senki nem csesztette ezért )

+ Azt is elmondta hogy betét meg tampon van e a táskájába ez sztem tök normális dolog

15f

2017. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pl.ha valaki beázik akkor nem az van hogy jaaj, xy on beázott, hanem egy fiú odaadta a pulcsijat és szólt neki

Meg amikor úsztunk, és valakinek még bemelegítéskor megjött akkor nem röhögték ki(pedig alapvetően egy gyerekes osztály vagyunk)egy szót sem szóltak rá...bar nem értem miért kéne😂

2017. jan. 14. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Hova jársz suliba??
2017. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi is ilyen közvetlenek vagyunk. Néha ha valakinél nincs betet es megjott neki akkor a masiktol ker.
2017. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bekecs Béla ***** válasza:
Undorító.
2017. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:D

Mi nyolcadikban olyan szinten voltunk, hogy a fiúk kivették a lányok táskáiból a betéteket és a táblára ragasztották :D


Szóval nem, nem beszéltük meg ezt velük.


(amúgy középsuliban is, ha ki akartam venni ilyen kelléket a táskámból, azt úgy tettem, hogy mások ne lássák meg, és betétet/tampont max. akkor kértem hangosan, ha csak lányok voltak körülöttem - és ezzel mások is így voltak)

2017. jan. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!