Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy engem...

Miért van az hogy engem mindig bántanak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Már úgy érzem, hogy belül teljesen összetörtem, még ha kívül azt mutatom hogy jól vagyok. Lekezelően bánnak velem, olyan kis csicskának tartanak engem. Kipletykálnak a hátam mögött, szidják a szüleimet. Szóltam tanárnőnek hogy szóljon nekik(még régebben). Akkor kb 1-2 hónapra megoldódott minden, de most már megint kezdődik ami eddig.Tárgyként kezelnek engem..elmegy mellettem és fel akar lökni. Általában bandában szoktak lenni (mert akkor erősebbnek gondolják magukat, hogy egy ilyen kis porszemet mint én eltiporhatnak). Mit lehetne tenni? Mikor nekem egy rossz szavam nem lenne hozzájuk. Soha. Nagy ívben kerülöm őket, hozzájuk sem szólok.

2017. jan. 14. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy az erőszak nem megoldás, de ha izomból állon vernéd valamelyiket, tuti, hogy békén hagynának. Talán még tisztelnének is. Ne hagyd magad, mert annál inkább rád szállnak. A szép szóból úgysem fognak érteni.
2017. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a szüleiddel. Ez komoly gond, vannak akiknél ez olyan messzire ment, hogy öngyilkos lett. Sajnos sokan túl sokaig várnak..
2017. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress barátokat az osztályban (akik nem a bandából vannak), szólj a szüleidnek, keresd fel az iskolapszichológust.
2017. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad! Ha bántanak szóba, akkor szólj vissza vmi frappánsat. Ha beléd ütnek, üss vissza. Nekem is volt egy osztálytársam, aki folyamatosan bántottak (bár ez ált. suli volt, középsuliba azért ilyen már nem volt), de ő hagyta magát, sőt igazából még élvezte is, mert a szülei nem foglalkoztak vele (szomszédom volt, 10 évesen mi gyerekek tanítottuk meg biciklizni), és már az is jó volt neki, h odakötözik az asztalhoz, mert addig is ráfigyelnek.

Engem is piszkáltak eleinte, de jól elgyepáltam egy fiút (lány létemre), utána senki sem piszkált, sőt, jóba lettem a fiúkkal

2017. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az első ötletét támogatom.Mikor elkezd valamelyik beszólogatni szépen odamész és úgy álkapcson vágod,hogy kiköpje az összes fogát.És pont azért sikerülne a terv és nem hajolna ki az ütés elől mert nem számítana ilyenre.Az a baj,hogy így irni könnyű mint ahogy teszem de valóságban kicsit nehezebb amikor szemtől szembe vagy vele.De tényleg,ha nem szeretnéd hogy piszkáljanak szerintem ezt meg kéne tenned.Álj elé és gondolj bele minden rosszba amit veled tett és verd álba :D De összeverni azért utána ne verd össze csak menny el lazán
2017. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tobbiekkel ertek egyet, csapj oda egyet!
2017. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Én azt csinálnám a helyedben ha egyedül van az egyik és lökdösődik stb hogy nyugodtan üss neki ( nem vagyok ennek a dolognak a hívője de tényleg,ha ők így bánnak veled..)
2017. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Kik ezek? Cigók? Szólj a szüleidnek azonnal! Nem vagy köteles tűrni, hogy szekáljanak.
2017. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Lődd halomra őket nincs már vissza út!!
2017. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
dettó így vagyok vele
2017. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!