Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudok tenni a magyartanáro...

Mit tudok tenni a magyartanárommal? Többi lent.

Figyelt kérdés

17 éves 11.es gimnazista vagyok.az osztályom nagy része szolgalelkű vagy közönbös.ha valami zavarja őket akkor csak egymás közt morgolódnak.


A magyartanárom jövőre megy nyugdíjba.konzervatív gondolkodású.az egész tanári kar védi mivel van egy betegsége meg idös is.erre akkor jöttem rá mikor a szülők panaszkodtak rá és az osztályfőnök mondta hogy nem lehet semmit se csinálni ez ellen.


Ennek a tanárnak elégnagy az autónómiája.az órákat szünetben is tartja,idén 3 nyelvtanunk volt,ezért 1 dolgozatra 4-6 jegyet kaptunk.irodalmon sokszor nem is a témáról beszél hanrm trianonról a keresztény értékekről,a melegek elítéléséről meg hogy maradjunk itthon és legyen sok gyerekünk.Elég unalmasan is magyaráz.


Tehát az lenne a kérdésem hogy mit tehetek az ilyen tanár ellen?szünetben menjek ki az órájáról vagy mi?



2017. jan. 15. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Elég mulatságosnak hangzik innen, szóval röhögj rajta. Én biztosan ezt csinálnám.
2017. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Első körben ne használj oda nem illő kifejezéseket, mint autonómia.

Szünetben meg felállsz és kimész, a többit leszarod. Ha pampog, közölheted vele, hogy mész az igazgatóhoz, mert oda nem illő témáról nyilvánít véleményt, homofób és politizál, te erre nem vagy kívácsni.

2017. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
57%
Felhívod rá a figyelmét, hogy komoly lemaradásod van a helyesírás terén, az unalmas órákon pedig gyakorlod a mondatkezdő nagybetűket. Ha csak a bekezdéseket kezded nagybetűvel, az szívás az érettségin.
2017. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Inkább köszönd meg neki, hogy megpróbál megtanítani a magyar helyesírásra! De nem sok sikerrel, ahogy látom.

Most pedig áruld el, mi a bajod a keresztény értékekkel?

2017. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kösz andizsuzsi!!!!erre nem is gondoltam.de hála neked,mostmár tudom hogy mindig nagy betűvel kezdjük a mondatot....látom sikerült megragadni a lényeget.


Inkább abba kötnél bele faxfej,hogy a fogalmazásom gyatra.arra meg az a magyarázatom,hogy picit álmos voltam és sokminden volt a fejemben.


De gondolom te sose írtál ékezet nélkül.


Megjegyzem,az érettségin nem telefonon keresztül írok és arra sokkal jobban felkészülök.


A 2. Válaszolónak meg köszi az ötletet.


1. Válaszoló:mi a vicces abban hogy az óra unalmas és a tanár hülye?

2017. jan. 15. 12:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Ezt a másfél évet már csak kibírod. Meg annak a pár szünetnek a hiányát is át lehet vészelni, amit elvesz.
2017. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Miért a telefonodra fogod, hogy nem tudsz helyesen írni?
2017. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mutasd már meg hol írtam helytelenül.
2017. jan. 15. 13:45
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Az egész szövegben.
2017. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na most jól megmondtad!

Eredeti kérdésemre nem tudsz válaszolni trollocskám?

2017. jan. 15. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!