Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondhatnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban aki nagyon tetszik nekem. Nem tudom mit mondhatnék neki mert valószínű ,hogy pesszimista, nagyon ritkán látom mosolyogni és szinte soha nem hallom nevetni. :( Szeretném,hogy vidám legyen és úgy gondolom,hogy velem boldogabb lenne,de nem merek neki mondani semmit,félek a választól.

#szomorú #vidámabb
2014. szept. 8. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél már be....i. Ha boldognak akarod látni ne erre fogd hogy félsz, hanem tegyél a kedvére mindennel! Örülj nem vagyok az osztálytársatok mert az ilyen lúzerok elől mint te már rég összeszedtem volna a csajt barátnőnek is már akár!
2014. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt megnézném hogy szeded föl :'D Ő nem egy kis ribi akit csak úgy felszedsz. Jó is hogy írtál,ezen talán elmosolyodik majd. ;)
2014. szept. 8. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha, figyelj a nem kis ribiket is fel lehet. Az öregem kihívás! Azért mindent meg kell tenned és kitartónak lenned. De nem ide irkálnod! De szerintem tisztába vagy evvel hogy hiába írsz ide senki nem tud olyat mondani ami miatt neked előrébb lesz a dolog. Ha nem mersz akkor nem. Ennyire egyszerű így ne is csodálkozz.:)
2014. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!