Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek milyen a töri tanárotok...

Nektek milyen a töri tanárotok? (Általános iskola)

Figyelt kérdés
Nekünk most már 5 napja nincs itthon mert beteg a helyettesítő tanár hétfőn azt mondta hogy állítólag akkor kellet volna TZ-t írni de úgy hogy össze se foglaltunk és még van 2 anyag a tanár aki velünk volt helyettesítő akkor meg azt mondta hogy számítsunk akkor rá hogy szerdán írunk és most nem tudom mit csináljak 6.osztalyos vagyok

2017. jan. 17. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Hogy hogy mit csinálj? Nézd át azt amit eddig vettetek, + tanuld meg azt a két új anyagot a könyvből.
2017. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a könyvből a többi anyagot. Nekünk sokszor volt ilyen sőt kelett többször is több anyagot negtanulnom más napra mert feleltünk.
2017. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De úgy hogy holnap természetből is TZ-t írunk meg matekobol is és eggyik sem könnyű
2017. jan. 17. 15:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Nektek milyen a töri tanárotok?
2017. jan. 17. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy *#&€@. Az összes tanárom szeretem, de a töritanárt ki nem állhatom.

Nem jelenti be a TZ-ket, nem tanít rendesen stb. Utoljára 1,9 volt az osztály átlaga a TZ-nél (bezzeg van ideje ezt számolgatni..) úgy, hogy utána amikor egy másik tanár szóba kikérdezett minket és 4,3 lett az álagunk...

Én meg a helyettes osztályelnök szaladgálunk folyton megbeszélésekre hozzá meg az igazgatóhoz, mert az osztály annyira utálja, hogy muszáj tenni valamit. Sajnos nem cserélik le...


Amúgy 10.-es vagyok, bocsi.


16/L

2017. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én töritanárom nagyon jó! Vicces, jófej, sőt még helyes is. Jól tanít nagyon, és tényleg meg is lehet érteni az anyagot, ha figyelsz órán, mindig bejelenti a dolgozatokat.
2017. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekünk sem jelenti be bár mi 21-en vagyunk és a múltkor TZ-nel halálra tanultam magamat és 4-est kaptam meg még egy másik gyerek meg 5-ost és mindenki más m1,2,3
2017. jan. 18. 06:29
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös, nézz utána a házirendetekben, hogy nincs-e előírva, hogy előre be kell jelentenie a témazárókat! Valószínűleg benne van. Ha tényleg, akkor szólj az ofődnek, hogy beszéljen vele, mert ez így nem jogos.
2017. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legjobb :-)

Az osztály kedvenc tanárja

2017. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Örülj,hogy még csak hatodikos vagy.Majd hetedikben és nyolcadikban lesz olyan is,hogy egy nap 7-8 órád lesz és például a hét órából 5-ön tz-t írtok. Egy nap 3 dolgozat nem nagy cucc.
2017. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!