Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt vegyem vereségnek, vagy ne?

Ezt vegyem vereségnek, vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma volt egy incidensem az osztálytársammal.

Ő eleve egy olyan ember, akit nagyon nem kedvelek, ma rátett egy lapáttal.

Tesiztünk éppen, előtte álltam, háttal neki, ő meg a padon ült (sosem tesizik rendesen) Belerúgott a fenekembe. Itt kifogyott a türelmem, hátrafordultam és leordítottam. Elkezdett kapálózni, lefogtam. Észrevettem, hogy rendkívül sérthető helyzetben van, (nem tudott volna védekezni), de nem rúgtam bele. Hátrébbálltam. Erre felugrott, az első ütését még kivédtem, a másodikat nem. Nem volt egyébként nagy, kifejezetten kicsit ütött a régi edzőtársaimhoz képest. Csak egy kicsit élesebb fogam felszakította a számat (az azóta már jó, holnapra szebb lesz, mint tegnap volt xd). Láttam, hogy mindenki minket néz (kb. 6-7 ember), sarkonfordultam, lemostam a szám, és les***rtam. Eleve nem akartam verekedést, egy viszonylag jóhírű gimiben ilyan állati viselkedésnek amúgy sem kéne előfordulnia. Szerintetek? 16f



2017. jan. 17. 19:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10 Hát, azóta nem történt semmi...

Illetve annyi, hogy tesin belémjött egy osztálytársam nagy erővel (nem direkt volt), és ő esett el XD

De nem érdekel igazán, még a volt általános iskolámban (sok cigó volt) sem csak úgy felálltak és ütöttek, illetve volt még régebben (5. óta idejárok) egy osztálytársam, akivel szintén lezúztunk pár menetet, az se csak úgy hirtelen kezdegetett.

A helyzetből tanultam, ilyen helyzetben ha elkezd kapálózni, akkor rögtön támadás..

Igaz, eddig egyik verekedésemnél sem így volt, de a hibáiból tanul az ember.

2017. jan. 18. 21:59
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Semmiképp se a suliba fenyítsd be.Ha meg úgy adódik ha verekszik akkor a hasát üsd és akkor amikor nem látják.Nem lesz baja de megtanulja hol a helye.
2017. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!