Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy vegyem rá anyámékat?

Hogy vegyem rá anyámékat?

Figyelt kérdés

Tudom, nem ebbe a kategóriába való, de ide írom mert sűrgős.


Az van, hogy most 6 osztályos gimibe járok és utálok ide jàrni. Mindenki b_szogat. Mondtam apámnak hogy jövőre megyek át másik suliba (jövőre 9.-es leszek), és erre azt mondta, hogy "biztos hogy nem mész innen el". De nagyon itt szeretném már hagyni ezt a szutykot. Elegem van abból, hogy mindenki cs_szeget és mindenki lenéz. Rákérdeztem anyámra, hogy miért nem mehetek el, és erre azt mondta, hogy azért mert ebben az iskolában sokkal jobban megtanítanak mindent (igazából tök szopás az egész, agymosás megy). Már nagyon rég óta várok arra, hogy normális gimibe mehessek. Ez az iskola szinte a buta emberek gyűjtője mind tanárok és mind diákok terén. Van pár gyerek aki sz_rik a tanulásra és nem lehet tőlük haladni. Már nem bírom. Hogy vegyem rá a szüleimet arra, hogy elmehessek?


14/f vagyok. A válaszokat nagyon szépen köszönöm előre is!


2014. okt. 24. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne légy velük ilyen durva. Mégis a szüleid! Mondd meg nekik az érveket, hogy mi nem tetszik neked ebben a suliban. 18L
2014. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Melyik gimibe jársz?
2014. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagykanizsán lakok úgyhogy biztos nem tutod melyik az.
2014. okt. 24. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:
és melyikbe akarsz menni?
2014. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mező vagy BLG
2014. okt. 27. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Megmondod nekik akkor, hogy át akarsz menni, meg hogy miért akarod és talán megértik...
2014. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már sokszor próbáltam. És még sokszor is fogom próbálni elmondani, hogy nem itt maradni.
2014. okt. 28. 20:05
 8/9 anonim válasza:
Ne probald meg tavenni oket, hanem valahogy erd el, hogy ok akarjak, hogy menj el :)
2014. nov. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha cseszegetnek,tanulj meg visszaütni,csendben vagyok de visszatudok vágni.
2021. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!