Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem tesz az oszi semmit?

Miért nem tesz az oszi semmit?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam fiú aki rendszeresen fogdossa a lányok seggét,csípdesi a mellét,csikol. Ezt mind mondtuk az oszinak de nem tesz semmit.Az egyik osztálytársamnak nagy mellem van és a fiúk sokat kötekednek vele/fogdossák.Erre az oszi:“lassan kezdem azt hinni hogy csak kitalálod”.🙅😣

Elegem van.😤

13L



2017. jan. 20. 06:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem tesz semmit, mert alkalmatlan. Rá van bízva huszonakárhány, vagy harmincakárhány gyerek és mégis sügér a munkájához. Ha van olyan másik tanár, akivel jól kijössz, szólhatsz neki is, amúgy meg nyugodtan elmehetsz az igazgatóhoz is ezzel. Mondd el, hogy az ofő semmit nem tesz, pedig többször szóltál. Amit az osztálytársad csinál, az zaklatás, komolyan kellene venniük.
2017. jan. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igaz hogy nem egy minta osztály vagyunk(amúgy elvagyunk egymással csak zajosak meg ilyenek vagyunk),igaz oszi tesi tanár(azt mondja nem ér rá mindig bejönni ezt is megértem)de azért beszélhetne azzal a fiúval hogy mit képzel magáról????vagy az anyukájával.
2017. jan. 20. 06:45
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

De, ez az ő feladata lenne. Ezért mondom, hogy ne hagyd annyiban, hanem menj a panaszoddal az igazgatóhoz nyugodtan. Nem szabad eltűrnöd, ami történik, neki fel kellene lépnie, de nem teszi.

Az én általános iskolai osztályomban a fiúk játékpisztollyal lövöldözték a többieket, arcon, fejen, mindenhol, ahol értek. Nem okozott a lövedék sebet, de fájt iszonyúan, meg hát abból állt a napunk, hogy órákon kívül bújkálnunk kellett tőlük. Az ofő komolyan vette, vége is lett az egésznek. Ez így lenne normális.

2017. jan. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez meg felnottek koreben is zaklatas s buntetendo, igazgatonak kell szolni.
2017. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

azért ne essünk túlzásokba. mi büntetendő? kamaszok ... mi mást csinálnának, ha nem hasonlókat? ugyan már ... büntetendő, ja hogyne (és 14 alatt amúgy se az, ez egy másik téma).

persze szólj vkinek, de azért drámát se kell csinálni belőle

2017. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csinálja a fogdosást, fel kell venni, meg kell neki mutatni, ha akkor se tesz semmit, felvétellel tovább lehet lépni.
2017. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jan.14.-én "Miért fogdos?" címmel már feltetted a kérdésedet! Most egy osztálytárs bőrébe bújva kezded a "csikolást", de mindkét kérdező te vagy!

Eddig 30 körüli a két kérdésre válaszolók száma, a lehető legjobb megoldásokat kínálják, de te semmit nem fogadsz meg, csak szenvedsz és kifogásokat keresel!

Akarsz tenni végre? Menj az igazgatóhoz!

2017. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most csatlakoztam a gyakorikerdesekhez 2 napja.
2017. jan. 20. 11:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, lehet, hogy 2 napja csatlakoztál, előtte meg rajta lógtál a Gyakorin.

A szófordulataid, helyesírási hibáid, tájnyelved miatt beazonosítható vagy.

Van, akinek egy hétig is jó az emlékezete...

2017. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy az osztályfőnöknek semmi köze nincsen hozzá, de azért ennyi idősen már illene magatoknak is megoldanotok az ilyen jellegű problémáitokat és nem mindig a tanároktól várni a megoldást. Azért 7-8. osztályban szerintem már nem annyira működik ez a "megmondalak az osztályfőnöknek" dolog és különben is mit tudna csinálni, leszidja őket, beír nekik egy osztályfőnükit, lerontja a magatartás jegyüket, de ezenkívül nem tud mást csinálni. Nincsen ott mellettetek folyton, hogy közbeszóljon, hogy "ejnye, zolika, nem fogdossuk a lányokat"...Persze, ilyet nem szabad csinálni és én is undorító dolognak tartom mikor valakit az akarata ellenére elkezdenek fogdosni, tapizni, de ők még csak 13 éves kis hülyegyerekek, már bocsánat. Nekik ez tetszik, hogy ott vannak a lányok, pisztergálják őket, fogdossák őket stb., tehát nem gondolnak bele ebbe, hogy ez tulajdonképpen molesztálás. Ilyenkor túltengenek bennük a hormonok, emlékszem a mi osztályunkban még egymást is fogdosták, nem hogy a lányokat...Ha elkezdenek fogdosni, akkor ne hagyjátok magatokat, szóljatok rájuk erélyesen, csapjatok rá a kezükre stb.. Persze, ha ez nem működik, akkor lehet szólni pl. igazgatónak, de neki sincsen sokkal több eszköz a kezében mint egy akármelyik másik tanárnak, legalábbis szerintem. Egyébként emlékszem a mi osztályunkban voltak lányok, akik folyton panaszkodtak, hogy fogdossák meg bámulják őket a fiúk, de ők hagyták magukat, sőt, ha éppen nem rájuk figyeltek, akkor kiprovokálták, hogy velük foglalkozzanak és direkt folyton mellkidobós felsőkben jártak például. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy te is ilyen vagy, ne értsd félre, ha nem zavarna, akkor ki sem írtad volna a kérdést, csak szimplán ezt is megemlítettem.
2017. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!