Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrában, ha nagyon...

Fogyókúrában, ha nagyon megkívánsz valamit, ellen kell állnod vagy meg kell enned ahhoz, hogy ne gondolj rá egész nap?

Figyelt kérdés
Nem szoktam úgy megkívánni dolgokat, hogy de ennék most édességet, vagy ilyesmi. Hanem most egy bizonyos étterem bizonyos ételét szeretném megenni, és már egy napja ezen jár az eszem. Lehet segítene, hogy utána folytathassam a fogyókúrát. Vagy ti mit gondoltok? Mit szoktatok csinálni?
2016. szept. 7. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Határozz be időt. Mindig kell egy csaló nap, amikor a napszak egyik étkezésében azt az ételt eszel amit már nagyon kívántál (persze nem 3x-i mennyiségű anyagot). Így sokkal könnyebb a diéta és van mi motivál a napokban is, h X nap és eheted a kedvencedet :D
2016. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
AZt kifelejtettem, h ez az idő mondjuk legyen minden 2. héten 1 nap (te válaszd ki), vagy a 3. hét :)
2016. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért jó az időszakos böjt pl, mivel nem tilt semmilyen ételt, csupán szabájozza a fogyasztás idejét.
2016. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármit is letiltasz, akkor egy idö múlva nagyon kivánni fogod. Ezért nem jó az ilyen jellegü fogyókúra


De ha agyon megkívántál valamit, akkor egyél belöle egy KIS adagot, attól nem fogsz hízni, viszont a kívánósságod megszünik.


De egy JÓ fogyókúrában mindent lehet enni, csak a mennyiségekre kell figyelni.

2016. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: Nem is okoz fogyást automatikusan...


Nos, én mindig meg szoktam enni, amit igazán megkívánok, mi a gond ezzel? Legyen deficit s tartsam be az életmódváltásom szabályait, ha lehet (de mivel én határoztam meg őket, ez általában nem nehéz, ha mégis, akkor van egy kilengő szakaszom, na bumm).

Ha mégis akadályozza a fogyásomat az adott dolog, akkor döntök, mi fontosabb.

De ha arról van szó, mint nálad, hogy mindössze szeretnél egy bizonyos ételt megenni, akkor szépen beletervezem a napomba s az átlagosnál jobban igyekszem, hogy terv szerint menjen minden (mivel általában nagy ívben szokott borulni, én már csak ilyen. nem feltétlenül lesz rossz nap, csak más, mint a terv).

2016. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

"De egy JÓ fogyókúrában mindent lehet enni, csak a mennyiségekre kell figyelni." Azért ez így nem igaz, az étrend összetétele is fontos, sőt talán fontosabb is, mint a mennyiségek.

Szerintem ha néha eszel valamit, ami nem passzol az étrendedbe, nem rontja el az étrendedet, ha nem eszel belőle mértéktelenül. A kéthetente 1 alkalom szerintem is simán belefér.

2016. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, nem rontja el a fogyókúrádat...
2016. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!