Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kitiltottak a szalagavatós...

Kitiltottak a szalagavatós afterpartyról? Miért zavar ha úgyse mentem volna? Mi erre a pszichológiai magyarázat?

Figyelt kérdés

Ezen töprengek. Jó ideje tudom hogy szalagavató után afterparty lesz. Leszarom mert úgyse mennék.De most elborult az agyam, mert meghallottam hogy akik szervezik azok szerint NEM MEHETEK vagyis gyakorlatilag kitiltottak! Nem kívánnak engem ott látni (ők persze mindezt úgy mondják hogy nem tudják hogy alapból nem is mentem volna).

És nem értem miért borult el az agyam. Fel vagyok ugyanis háborodva mert mi az hogy ne mehetek? Hát én is az osztály tagja vagyok (még…) mi az hogy nem kívánnak ott látni?

Mindezt úgy mondom hogy eleve eszembe nem jutott volna elmenni így felmerül a kérdés mit érdekel engem hogy kitiltottak ha úgyse mennék?

Úgyhogy elhatároztam hogy az afterparty egy szórakozóhelyen lesz nem zártkörű szépen megveszem én is a jegyet oda tőlük függetlenül és ott fogok vigyorogni egész éjszaka. Csakazértis. Még az is lehet hogy véletlen egy vödör pezsgőhűtő jég valakinek a fejére ömlik puszta véletlenségből persze.

Nem tudnak majd mit csinálni velem mert a helyet nem bérelték ki így az megy oda aki akar.


2017. jan. 29. 09:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
62%
teljesen igazad van. független ember vagy vannak jogaid. ha nem mondták a képedbe hogy nem akarnak ott látni akkor igenis jogod van elmenni. hajjrá!
2017. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"ha nem mondták a képedbe hogy nem akarnak ott látni"


Szövegértés.... a képembe mondták leírtam.

2017. jan. 29. 09:51
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez után én is elmennék pusztán hogy az agyukra menjek.
2017. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Helyedbe én is elmennék és a képükbe röhögnék.

Am szerintem az lehet a magyarázat, hogy úgymond az egódat sértik meg ezzel. (ne értsd félre nem gondollak egoistának) Gondolom rosszul esik az, hogy nem látnak szívesen, hiába nem mentél volna el

Menj el nevess rajtuk, úgyis kifogják ütni magukat.

2017. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy téged kitiltottak, teljesen független attól, hogy te magadtól mennél-e vagy sem. Ezért van az, hogy az nem magyarázat, hogy "úgysem mentem volna", ettől függetlenül ez ugyanúgy idegesít, mert ha történetesen menni akarnál, akkor sem mehetnél a szervezők szerint. Ez az oka annak, hogy idegesít.
2017. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szövegértés...nem írtad, hogy neked mondták, hanem a "meghallottam" szót használtad, ami harmadik félként való részvételre utal. -.- Ne támadj már mindenkit, jó, hogy nem akarnak ott látni. :"D Vigyoroghatsz majd ott magadban, ha senki sem szól hozzád. A helyről pedig akkor tiltatnak ki, amikor akarnak, ha a többség ellenzi, hogy ott legyél, és szólnak a tulajnak, akkor neked pápá. :P
2017. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért, de miért tiltottak ki? :D

Én voltam a fekete bárány az osztályban mégsem tiltottak ki.

2017. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

" hogy ott legyél, és szólnak a tulajnak, akkor neked pápá. :P" Azt azért majd megnézem hogy engem érvényes jeggyel milyen indokkal visznek onnan ki.

De tudod mit ? Legyen igazad. Kivisznek. De hidd el nekem az a tény hogy megjelenek ott és akárcsak 5 percet is ott töltök és mindenki pofájába vigyorgok hogy "helló itt vagyok" már az elég lesz ahhoz hogy többen agyvérzést kapjanak.

2017. jan. 29. 12:51
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem, szerintem letojják majd. :P Én is ezt tenném, mit foglalkozzak egy ilyennel, és ők is ezt fogják, majd meglátod. :D És semmit sem ér az érvényes jegy, ha egy egész osztály mondja azt, hogy tűnés. :P
2017. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

" És semmit sem ér az érvényes jegy, ha egy egész osztály mondja azt, hogy tűnés"


Aham. Mondani azt lehet. Na de ki fog engem FIZIKAILAG kitenni? Hm?

Mertt hogy magamtól nem megyek az tuti mondani meg kevés. Szóval bizony meg kell engem valakinek ragadni. Ki lesz az?

És ha megtette és hozzám merészelt érni egyetlen ujjal is, hozzám aki semmi sazbály ellen nem vétettem jogszerűen tartózkodom ott jeggyel és a szórakozóhelyen persze térfigyelő kamera is van-szóval akkor aki hozzámér és kitesz az utána egyből jön is vajon a rendőrségre?

mert ha valaki ilyen körülményke között egy ujjal is hozzám merészel érni az BTK-s cselekmény követ el.

Bizonyíték? Kamera.

HM?

2017. jan. 29. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!