Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ugye nem akarhat semmit tőlem...

Ugye nem akarhat semmit tőlem a tanárom?

Figyelt kérdés

Egy olyan 35-40 éves nőről van szó,aki nemrég jött a suliba. Eleinte sokat kiabált velem,minden apróságért leszidott,azonban ez teljesen megváltozott. Nagyon korrekt velem,sőt valamikor még túlságosan is. Már sokadjára hív szépségemnek,és sokszor mikor rápillantok,látom,hogy mosolyogva figyel engem,néha már olyan,mintha vicsorogna.


Vajon akarhat tőlem valamit?Kezdek már félni tőle,és a viselkedésétől!


2017. febr. 3. 21:36
 1/6 anonim válasza:

Szerintem nincs kizárva, hogy tetszel neki vagy megnyerő stílusod van, de kevésbé tudom elképzelni, hogy bármit is akarna egy diákjától. (jobb esetben)

Lehet, hogy eleinte nem szimpatizált veled, aztán belehúztál a tanulással/jó humorod van és ezért megkedvelt. :) De ezt csak te tudhatod, így látatlanban elég nehéz ezt megítélni.

2017. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem tuti, hogy bejössz neki, én is hasonló helyzetben voltam, aztán érettségi után, ha mindketten akarjátok, akkor azt csináltok amit akartok ;)
2017. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző. Tehát egy 40 éves nő meg egy 18 éves lány? Nem beteg ez egy kicsit? lehet, hogy csak nem akarja, hogy mérges legyen rá a kérdező. Nem hiszem, hogy bármilyen hátsó szándéka lenne ezzel. Ha mégis rákérdez a kérdező (hogy szexuálisan vonzódik-e hozzá), és esetleg nem úgy van, akkor a tanár szemében hatalmasat esik.
2017. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam kicsit más a helyzet én lány vagyok a tanár idős férfi. Angyalokmnak hív, kedves velem, ha talál valamit interneten ami tudja hogy érdekel egyből el küldi, voltam már nála nem is egyszer. Semmi hátsó szándéka sincs, egyáltalán nem félek mert eléggé sokat beszélgettem vele, meg ismertem ahoz, hogy tudjam nem olyan ember. Egyszerűen csak kedves azzal aki ezt hadja. Lehet nálad ez a helyzet te hagyod és ő is látja, hogy vevő vagy erre és nem utasítod el a rossz magatartásoddal.
2017. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vótmá.. Még erre a vicsorgás részre is emlékszem.
2017. febr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy, amikor ide jött emlékeztetted valakire, akivel nem volt túl jóban, majd megbánta a viselkedését, és most próbál "kárpótolni".

Nem valószínű, de nem is lehetetlen...

2017. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!