Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16/F vagyok van egy 9 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/F vagyok van egy 9 évvel idősebb tanárom aki egyébként elég jól néz ki. Mit akarhat? Vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
Ha órán felszólít vagy beszélek hozzá mindig mosolyog rám meg volt már rá pl hogy a haját tekergette és közben is mosolygott rám ezt az osztályomból csak velem csinálja. Eléggé zavaró tud lenni néha. mit csináljak hogy leszokjon erről? és mért csinálhatja?
2009. márc. 15. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt csinálja,fordítsd el a fejed,tegyél úgy,mint akit nem érdekel.
2009. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen mit akarhat, jobb, ha ilyenbe nem bonyolódsz bele. Szerintem tegyél úgy, mintha nem vennéd észre vagy nem érdekelne.

21(L)

2009. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kacsints rá egyszer!
2009. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
82%

ha akarja akkor feküdjetek le!

tudom nem aktuális de ha van rá lehetőség én beleélveznék a puncijába

2014. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!