Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat a magyar tanárom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a magyar tanárom?

Figyelt kérdés

A múlthéten egyik szünetben behívott a magyartanárom a tanáriba elkezdett fogdosni és felajánlotta hogy délután mikor végez menjek fel vele a lakására...

A gond csak az h neki férje van és elég nagy köztünk a korkülönbség is, végül azt mondtam majd talán máskor mert délután még dolgom van vagy vmi ilyesmi.amúgymmeg már máskor is adott ilyen jeleket csak nem ennyire egyértelműen...

Szerinteetetk mit csináljak mert vagy 30 év van köztünk és ez így elég furcsa lenne nem?

16/F


2011. jún. 13. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Jaah hogy 46 éves:S ha 30 éves lenne mondtam volna hogy nyomás dugni mint a nyulak:D De így passzolnám:S Én 33 éves nővel voltam, és már az se az igazi:) Mondd neki ha nem leszel 5ös év végén feljelented.
2011. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha bejön mert lehet egy 40es nő is még csinos akkor csak arra kell vigyázni, hogy ne kapjon rajta a férj :p
2011. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem észrevette a rettenetes helyesírásod (na jó, azért olvastam már rosszabbat is) és azért akar felhívni magához, hogy fakanállal beléd verje a magyar helyesírás szabályait.
2011. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
ébredj fel, ne álmodozz!
2011. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
szerintem meg valaki azt terjesztette rólad a hátad mögött, hogy bombát csempésztél be a suliba, és csak meg akarta nézni, tényleg van-e nálad. de aztán rájött, hogy a lakásán hagyta a fémdetektorát, ezért úgy gondolta, hogy egyszerűbb lenne, ha felmennél hozzá gyanútlanul és ott vizsgálna át.
2011. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ember, férje van!


Az egy dolog, hogy lehet izélni akarna veled és lehet egy ribanc, de akkor is férje van. Ez a legundorítóbb dolog amit egy férfi egy másik férfival tehet. Szerintem hagyd a francba vagy kérdezd meg mit akar, miért menjél fel hozzá.


A másik meg, hogy nagy köztetek a korkülönbség és az anyukád is lehetne. Ez lehet, hogy nem elég nyomós érv, mert van akinek bejön még, meg lehet tapasztalt nőre vágysz meg minden. De az első érv az elég nyomós.


f

2011. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
gecén nem gondolkoznék mennék vele azonnal lool:D
2011. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

14:45:csinosnak csinos nem azzal van a baj,hanem h idősebb de ha nem baj akkor lehet h még meggondolom...

14:48:nekem abból h megsimogatta a farkam abból nem az jött le h megakarna verni a helyesírásomért...xDD

2011. jún. 13. 19:05
 9/11 A kérdező kommentje:

de most komolyan szerintetek belemenjek vagy ne?

mert a korához képest egyébként egyáltalán nem néz ki rosszul ezzel nincs gond...

2011. jún. 13. 19:06
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
akkor simán, ha jól néz ki.
2011. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!