Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ölelkeznek sokat az...

Miért ölelkeznek sokat az iskolában a lányok?

Figyelt kérdés
Egyik lány meg akart ölelni de nemet mondtam rá azért mert nem úgy éreztem mint ő és elkezdtet sírni majd meg is sértődött mi ennek az ölelésnek az értelme ?

2017. febr. 4. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én nő vagyok, de én sem értem. Pedig amikor még iskolás voltam, voltak nagyon jó barátnőim, akikkel reggeltől estig együtt voltunk, de soha sem ölelkeztünk. Mindig furcsának találtam ezt a puszi puszi őlelés, tesz két lépést és már megy is a kibeszélés a háta mögött. Ha nem vagytok jóban, nem kedvelitek egymást, akkor minek megölelni? >.>
2017. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ez miért ilyen nagy ügy? A férfiak kezet fognak, a nők megölelik egymást. Na, puff!
2017. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom,de az én osztályomban is azt csinálták középiskolában,és furcsálltam,mert nem voltam hozzászokva.Mondjuk engem nem öleltek meg,mert nem voltak ott barátaim.de ők is kibeszélték egymást egyébként.:/
2017. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nagy Zsó válasza:
0%
hányadikasok vagytok? általános 4.?
2017. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a szeretet kifejezése, szeretet nyelv stb.

mi legjobb barátaimmal (most vagyunk gimisek de általánosba is együtt jártunk) bár egy épületbe vagyunk, két külön iskolához tartozunk és bár naponta találkozunk így is megöleljük egymást (amíg osztály tárak voltunk szinte soha). Nekem személy szerint szükségem van arra, hogy ilyen formán is érezzem hogy velem vannak.

Mondjuk az nekem is magas, hogy mért csinálják ezt ha utána kibeszélik egymást...

2017. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Észrevettem, hogy pont azokra jellemző ez a "meleg" (nem olyan értelemben), és túlságosan is barátságos közeledés, aki úgyis ki fog beszélni. Aki nem ölel meg senkit, nem annyira közvetlen, és aki a legkevesebbet érintkezik a másikkal, pont az fogja a legkevésbé kibeszélni a másikat.

A közvetlen, ölelgetős emberektől ez egy taktika. Így akar minél több ismerősre szert tenni, és ezzel minél több dolgot elérni az ismerősei révén. Kedves mindenkivel, hogy vele is kedvesek legyenek. Kedves, hogy olyan kapcsolatokat építhessen ki, amik révén előrébb juthat. És ezzel nincs is baj, amíg a másikat hátba nem támadja (mert igen, a kibeszélés, mások szidása, az hátbatámadás). Na most, hogy ebben a taktikában a másik ok nélküli kibeszélése hol kap értelmet, azt nem tudom. Nem pont így fog kiderülni róla, hogy ő benne sem lehet megbízni? Most vagy az van, hogy nem érzi, hogy egy beszélgetés mikortól lesz kibeszélés, és nem érzékeli, hogy most éppen ő is kibeszél másokat, vagy szándékosan, gonoszságból csinálja.

2017. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!