Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményed azokról, akik...

Mi a véleményed azokról, akik egy szót sem szólnak iskolában?

Figyelt kérdés

Csak ülnek a helyükön, ha hozzá szólnak válaszol egy két szóval. Nem beszélgetnek szünetben se, csak a telefont bújják.

Órán nem válaszolnak a tanár kérdéseire csak bambulnak. Az ilyen emberekről miért mondanak rosszat, semmit nem tesznek amiért meg kéne vetni őket csak ott vannak hogy leérettségizzenek, talán mert nem ismerik őket. A tanároknak is feltünik ez és basztatják őket, miért ilyen zárkózott.


2017. jan. 4. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Mintha lenéznék őket, fura tekintettel néznek rájuk
2017. jan. 4. 14:30
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

A többségüknek valamilyen lelki ok lehet a háttérben, ami miatt például önbizalomhiánnyal küszködik, vagy úgy érzi, nem érti meg őt senki stb. És persze vannak olyanok is, akik egyszerűen csak érdektelenek mindennel kapcsolatban.


Ezzel az a gond, hogy a későbbiekben, a munka világában lehet, hogy együtt kell működniük más emberekkel, és ott fontos lehet a kommunikáció. Nyilván nem kell túlzásba vinni, ha nem érdekli őt más, ne tegyen úgy, mintha hú de érdekelné, de szerintem egyfajta egészséges kapcsolatot, kommunikációt hasznos lenne kialakítaniuk az emberekkel.

2017. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Én ilyen vagyok. Jó lenne, ha tudnék kommunikálni, de mivel nem megy, utálom magam. Azokat pedig sajnálom, akik hozzám hasonlóan csendesek.
2017. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Én is ilyen vagyok és nincs semmi lelki problémám, csak simán nem értem, minek pofázzak állandóan, ha nincs mit mondanom. Mondjuk nem ülök egész nap csendben és bámulok ki magamból, mint egy kuka, vannak barátnőim az osztályban meg pár ember, akikkel elbeszélgetek, de a többiekkel nincs bennünk semmi közös, tehát nincs miről beszélnem velük. És nem értem, miért baj, ha valaki egy-két szóval válaszol más kérdésére, mivel én sem vagyok valami jóba a többiekkel, a tanuláson kivül nem sok mindenről beszélek velük, arról meg miért kéne ódákat zengenem?

És egyébként a barátnőim is olyanok, mint én, de mikor együtt vagyunk, többet beszélnek, meg én is, szóval leszarom, hogy mást zavar esetleg, hogy amikor nem hozzám közelállókkal vagyok, akkor keveset beszélek :"D

Szóval nem gondolok az ilyen emberekről semmit, max azt, hogy nincs közös benne és az osztálytársaiban, ezért telefonozik szünetben inkább ahelyett, hogy velük haverkodna.

2017. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Semmi bajom velük, azokat viszont, akik csesztetik őket, férgeknek tartom.
2017. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy sokakat nem csak az zavar, hogyha az illető nem barátkozik velük, hanem az is, ha más emberekkel sem barátkozik. Mintegy zavarja az, hogy az illető nem beszélget mással. Nem tudom miért, mert ezzel nem követ el bűnt, ráadásul nem is idegesítő, én kb. észre sem veszem. Mindenki foglalkozzon a saját baráti körével.
2017. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Firedoom ***** válasza:
Volt ilyen osztalytarsam 9.ben. Most vegzoskent jo baratom es kis tarsasagban hatalmas party arc.
2017. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!