Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Férfi tanárnak illik virágot...

Férfi tanárnak illik virágot vinni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak egy tanárnőnek vittem ajándékot, főleg virágot és nem tudom hogy ilyeneket illő-e férfi tanárnak, nem-e túl "nőies" ajándék

2017. febr. 5. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem illik.


Egy üveg bor vagy pálinka az illő.


Mi a férfi tanárjaink bort vettünk!

2017. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá de nem iszik alkoholt
2017. febr. 5. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél neki egy tábla csokit vagy egy doboz desszertet.
2017. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. febr. 5. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeret?


Ha esetleg szeret kávézni vagy teázni akkor vmi kávé/tea különlegességet.


Csoki is jobb.


De virágot ne!


Első voltam.

2017. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát pl én nem tudom, hogyha ballagáskor pasi az osztályfőnök, szerintem az ofők kezébe is mindig szoktak virágot adni, meg tök jól néz ki úgy is, hogy az ofő is nem üres kézzel, hanem virágokkal vonul. De egyébként nem tudom, hogy milyen alkalomra. Mert ballagásra pl szerintem tök jó. De egyébre nekem fura lenne.
2017. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szokás, de semmi rózsaszín vagy vörös virág, inkább a sárgát választottuk nekik.
2017. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Év végére akarnám majd az igazgatónak, mert segített nagyon sok dologban, meg nagyon rendes volt velem az évben és ezért gondoltam hogy viszek neki valamit
2017. febr. 8. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább valami tárgyat adj neki. Toll, radír, vagy kisebb tolltartó, vagy akármi. Az ilyen tárgyiasabb ajándékoknak szerintem jobban örülnek.
2017. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tóth B. Zsuzsanna válasza:
A tanároknak mi tollat adtunk, mely fából készült és arra volt gravírozva név és hozzá illő grafika. A fairoszer.hu oldalról rendeltük. Nagyon tetszett a férfi tanároknak is.
2017. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!