Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiamat bántják, piszkálják az...

Fiamat bántják, piszkálják az iskolában. Nektek szülőként mi vált be ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A magyar netes "szakirodalom" egymástól átvett cikkekkel, meg tanulmányokkal odáig jut, hogy jól körülírja, hogy mi számít bullyingnak, meg hogy vegyük észre, a "és akkor mi a tökömet csináljak" résznél annyi van, hogy ne álljak bosszút...


köszbzmg...


2017. febr. 6. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

A magyarázatodat nem értem, de az eredeti kérdésedre válaszolva, megkerestem a kölyköt és elvertem.

Bevált.

2017. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam célpont fiatalabb koromban.


Nekem ez tetszett a legjobban, valaki ezt írta egy internetes fórumon: ilyenkor célszerű az agresszor szerepét felvenni. Most megmondom őszintén én sajnálom hogy pár ilyen piszkálót nem csaptam széjjel, ököllel.


De ez mindenhol probléma, munkahelyen is, pl. felvesznek egy idősebb kollégát, az általában 1-2 nap után a kötekedő stílust veszi fel, ez nálam tapasztalat.

2017. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki hülye annak a vállát kell szétverni, a fejét nem.


Most kapásból ez jut eszembe.

2017. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a gyerek lerendezte, nagyon megverte nyilvánosan a másik gyereket, vagy szülőként írásos panasz tettünk. Az sosem segített, hogy ha szóban tettünk panaszt. Írásbeli panasz az intézményvezetőnek, ami segített.
2017. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Sokakat bántanak a suliban. Én azt mondom, inkább ő legyen,aki piszkálnak,mint hogy a gyereked legyen ilyen érzéketlen idióta és piszkáljon másokat.

A sulinak egyszer vége, a gyerekedből normális ember lesz,akit kicsit meg is edzett a piszkálás az évek során.

De akik őt piszkálták,ők ugyanolyan gusztustalan férgek maradnak..Nekik sokkal rosszabb:)

Engem is piszkáltak anno. Hozzá kell szokni szerintem, még a munkahelyeken is lehet számítani ilyenre. Meg kell tanulni leszarni és tudatosítani magadban,hogy te vagy az okosabb

2017. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is egy vagyok azok közül, akit kiutáltak, piszkáltak, és ennyi év távlatából annyit tudok mondani, hogy egészségesen újraépítettem magam, tán régen gyenge voltam (4v1-be persze), mostmár nem.

16f

2017. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!