Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez mirt van?...

Szerintetek ez mirt van? Miért érzek így?

Figyelt kérdés

A sulinkban van egy tanárnő, aki általában rendes velem, mindennap látom, de csak néha beszélünk. Mindig azt kívánom, hogy találkozhassak vele, és beszélgessünk. Nagyon szép és kedves, bár ezt nem sokan látják így. Mindig megvédem, ha valaki mond valami rosszat róla. Valamikor álmodok is vele, és álmomban beszélek is vele, de tisztában vagyok vel, hogy ez csak álom. Néha elképzelem, hogy mások szerint hasonlítok rá. Egyszer megölelt, és nagyon jol éreztem magam. Már vagy 2 éve nagyon sokat gondolok rá, és nagyon szeretem. Van egy lánya, őt nem is nagyon ismerem, csak netről, de őt is barátnőmnek tartom, és ő is sokat jár az eszemben. Van, amikor úgy érzem, ők a legjobb barátnőim. (Nem vagyok biszex)

14/L



2017. febr. 10. 15:48
 1/7 anonim válasza:
csak akkor vagy biszex ha szexuálisan gondolsz rájuk, ez így csak baráti szeretetnek tűnik nekem, a tanárnőre meg gondolom felnézel mint példaképre
2017. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szexuálisan nem gondolok rá. Lehet csak a példaképem vagy ilyesmi...nem tudom...

Koszi válszt amúgy

2017. febr. 10. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:

3 dolog ugrott be, mint (szerintem) elkepzelheto ok:

-anyuddal rossz a viszonyod

-ugy erzed, anyud nem szeret tiszta szivbol

-anyudra nem tudsz noi peldakepkent tekinteni.

Szoval nekem ilyen anyapotleknak tunik, bar igy ismeretlenul nem tudhatom. De az, hogy jol esett az olelese, szeretnel ra hasonlitani, stb, hat idealis esetben (mondjuk nem sok idealis csalad van) az anyankra tekintunk igy.

2017. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ideális esetben az anyánkra tekintünk így., és én is rá tekintenék így, de anyum sajnos meghalt, még mikor két éves voltam. Azóta volt apumnak egy másik nője, de az nem törődött velem.
2017. febr. 10. 16:38
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a választ
2017. febr. 10. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Uhhh, sajnalom, ez sulyos :(
2017. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért gondolod így mert mindig is vágytál egy anyára. Mivel anyukád meghalt, a nevelőanyád nem foglalkozott veled,így vágysz arra,hogy valaki betöltse azt a szerepet. Hogy úgy viselkedjen veled,mintha a lánya lennél. És emiatt nem vagy biszex meg semmi csak vágysz egy felnőtt nő szeretetére,akire felnézhetsz,aki helyretesz ha hülyeséget csinálsz.

Őszinte részvétem! A tanárnővel meg beszélgess többet,ha valami bánt,mondd el neki,hogy tudja,mennyire szereted őt és bízol benne. :)

2017. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!