Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak én érzek úgy minden...

Csak én érzek úgy minden szünet végén, hogy úr isten, megint vissza kell mennem ahhoz a sok hülye osztálytársamhoz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Engem a tanárok jobban zavarnak :/ :D
2017. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
De jó. Nálunk még két hétig tart a szünet. :D
2017. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, én is pontosan ugyanígy érzek!
2017. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Majd ha már dolgozol, nem lesz szüneted, akkor viszasírhatod az iskolát.
2017. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Én az előző osztályommal voltam így, a mostanit szeretem.
2017. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
95%
Nem vagy egyedül. Én utálom a sok retkes putri osztálytársam.
2017. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos így érzek én is. Bárcsak tudnék változtatni ezen valahogy.
2017. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kösz, 4-es, ez motiváló... egyébként sokakkal szoktam beszélgetni a környezetemben, de olyat még nem hallottam senki szájából, hogy visszasírta volna az iskolát.
2017. jan. 1. 23:10
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
#8 Hát olyat még én se :D Max a szüneteket, de magát a sulit.. Soha.
2017. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

"Kösz, 4-es, ez motiváló... egyébként sokakkal szoktam beszélgetni a környezetemben, de olyat még nem hallottam senki szájából, hogy visszasírta volna az iskolát."


Jelentem, sok aspektusból visszasírom :D Mondjuk a középiskolát. Már egész nagy az ember, valamennyire önálló, nem tojnak a felnőttek a fejére ha mondd valamit. A sulis követelmények meg az egyetemihez képest nullák. Én kb. tengtem-lengtem és végig ötös voltam az általam fontosnak ítélt tárgyakból, a tanulmányi átlagom is 4,3-4,7 között volt mindig nulla energiabefektetéssel.


Nem fő a fejed a főnök miatt, a munka miatt, a pénz miatt. Hidd el, egy témazáró által okozott stressz nulla ahhoz képest amit mondjuk a munka tud okozni :D


Mindenki fiatal (és egészséges), mindenki sokkal jobban néz ki mint később bármikor, nincs kopaszodás, őszülés, pocakosodás. Hidd el baromi jó dolog fiatalnak és iskolásnak lenni.

2017. jan. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!