Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor elegem van belőlük?

Ilyenkor elegem van belőlük?

Figyelt kérdés

Az osztályomon belül jó tanuló vagyok, talán egyike a legjobbaknak.

A többiek ezért megjegyzéseket tesznek, néha egészen sértőeket.

Példál amikor nem tudom, hogy hogyan kell megycsinálni a feladatot és segítséget kérek valakitől, (ezt most különösen 1-2 emberre értem) már rögtön azzal jönnek, hogy amúgy én ezt tudom, csak sajnáltatom magam, vagy mi a szesz :D

Szerintem ez röhejes viselkedés.

Miz kéne tennem?

Már azon is gondolkodtam, hogy ha kerdez valamit a tanár, akkor direkt "nem fogom tudni", csakhogy ne tűnjek okosnak...



2017. jan. 11. 18:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már mint 1-2 ember az, aki különösen cseszeget ezzel
2017. jan. 11. 18:19
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen, nalad magasan van a szint es ezt mindig elvarjak toled
2017. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És az szerinted jó ötlet lenne, ha lejjebbadnék a szintből? Magyarul nem jelentkeznék soha ( megjegyzem most is alig jelentkezem) és ha kérdeznek akkor nem jót mondanék?
2017. jan. 11. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne jó, ha csak 1-2 személy miatt ne jelentkeznél többet, vagy rossz vàlaszt adnàl. Hagyd figyelmen kívűl amit mondanak!
2017. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... :/ de ezek sajnos olyanok, hogyha elkezdi az egyik, akkor folytatja a másik :/ félek, hogy 12. év végére má mindenki csesztetni fog. A második lehetőség az, hogy megkomolyodnak :P
2017. jan. 11. 20:11
 6/11 Bekecs Béla ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a probléma forrása stílusoddal van. Változtass rajta, ne legyél olyan amilyen most vagy nyitottabb, poénosabb lazább. Akkor talán változik a helyzet. Ha kioltanak oltsd vissza annyi.
2017. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Figyelj, én nem tudom, hogy tényleg a stílusommal van-e baj, de én mindig mindenkinek segítek amiben tudok. Az utolsó ezresemet megosztánám mással, ha tudnám, hogy szüksége van rá. Segítek a háziban, elküldöm az anyagot, ha fáznak, odaadom a pulcsim. Figyelmesnek tartom magam, ha a másik szavába vágok, akkor bocsánatot kérek.

Lehet, hogy tényleg csak irigyek, sose lehet tudni.

2017. jan. 12. 16:17
 8/11 A kérdező kommentje:
És nincs rossz humorérzékem szerintem.
2017. jan. 12. 16:18
 9/11 Bekecs Béla ***** válasza:
Akkor meg a hibat nem magadba keresd hanem az osztálytársadban. Ezzel egyutt kell elned ameg felnem nőnek
2017. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy magamnak tanulok, de ha a közérzetem nem lesz jó ( mert pl beszólnak) akkor nem tudok jól tanulni.
2017. jan. 12. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!