Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor mi a francnak adja...

Ilyenkor mi a francnak adja meg a tanár az ötöst? 14l

Figyelt kérdés

Nyolcadik félév miatt a tesi tanár megadta az ötöst,úgy hogy hármas és négyes között volt az átlagom.Csak azért,mert úgy nem lett volna meg a kitűnő.Én ennek nem örültem.Nem olyan a képességek, plusz a tanárt ismerve, utána csak azt halytogatná,ha valami nem megy,hogy ő megadta az ötöst....

És mit ad isten? Szekrényugrást!Nem megy,tanár kiállít.Óra végén pedig jön a "Én megadtam az ötöst,de te meg teszel az egészre"....

Akkor minek adta meg az ötöst?


2017. jan. 25. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert azt gondolta, akkor nem fogsz tenni az egészre.
2017. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tettem az egészre.Nem ment,a tanár kiállított,aztán meg akartam próbálni újra,de megmondta,hogy ne vegyem el az időt azokról akiknek megy is.Aztán az orrom alá dörgölte,hogy nem csináltam semmit.Pedig igazán adhatott volna valami más feladatot,ha már megmondta,hogy ne csináljam azt amit a többiek.
2017. jan. 25. 17:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Amiatt ne bánkódj hogy megadta az 5 öst jobban felvesznek középsuliba :D

Szándék sokat számít... Nincs olyan hogy nem megy!!! Lássa a tanár hogy dolgozol órán és csinálod a feladatot,

Mert ha most kiállsz a sorból azt hiszi hogy sz@rsz az egészre, próbáld meg legalább nekiszaladni felugrani rá....

Lássa a szándékot

2017. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Halytogatná? És te lettél kitűnő? Édesf***szom..
2017. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát, aki a hajtogatná szót képes ly-nal leírni, annak nyelvtanból biztos nem adnék 5-öst.
2017. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
De most tényleg, hogy lett meg a nyelvtan ötös? Úgy, mint a tesi? Nagyon jóindulatú tanáraid vannak neked.
2017. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egy szót elírtam egyszer,úgy,hogy gyorsan írtam... Basszus,de szörnyű.Nem,a nyelvtan nem jó szándékból lett ötöt.

Nem én álltam ki a sorból,hanem a tanár állított ki.Nem tudom ez miért tartozik a "sz@rik az egészbe" kategóriához.

2017. jan. 25. 20:01
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván a kérdező csak tesiből kapott ötöst. Sok ember van, aki amúgy tök hülye, csak épp tesiből sorra nyeri a versenyeket.
2017. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Sőt, általában a legrosszabb tanulók szoktak a legjobban teljesíteni testnevelésből. Épp azért, mert nincs kedvük leülni a seggükre tanulni, hanem mindig mozognak.
2017. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

#9

"Nyolcadik félév miatt a tesi tanár megadta az ötöst,úgy hogy hármas és négyes között volt az átlagom.Csak azért,mert úgy nem lett volna meg a kitűnő"


Nehéz lehet az élet, ha szövegértési képesség nélkül éled..

2017. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!