Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy bírnám az egyetemi,...

Hogy bírnám az egyetemi, kollégista életet, ha visszahúzódó vagyok, nem érdekel a bulizás és az alkoholt sem iszom meg?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóan vagyok, a kollégiumot kivéve. Baj nincs vele, csak nem nagyon ismerkedtem össze senkivel szinte eddig, és nem is valószínű hogy ez változni fog. Illetve ha az alkoholt nem iszod meg akkor viszont gólyatáborba ne menj. :D
2017. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:
82%

Az egyetemet azért csinálod, mert versenyképes tudást akarsz szerezni egy szakmában amit csinálni akarsz. Nem azért mész oda hogy bulizz meg haverkodj.


Amúgy meg kicsit lehetsz nyitottabb, nem kötelező innod, de az jót tesz, ha eljársz az évfolyamtársakkal, főleg az elején, rengeteg hasznos ismeretségre teszel szert.

2017. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm pont ettől félt,de ott eléggé megnyílt(túlságosan is).


De szerintem emiatt ne aggódj és ez ne befolyásolja a döntésed. Azt tanulj amit szeretsz!

2017. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metin59 válasza:
Lehet nem lesz könnyű, de találni fogsz hozzád hasonló felfogású barátot(már csak azért is, mert ő is keresni fogja a hasonlót). Így könnyebben átvészelhetőek a kezdeti nehézségek. Aztán meg minden csoda három napig (hétig, hónapig) tart, a bulisok úgyis rá fognak jönni hogy te vagy ti ilyenek vagytok és ezért nem vagytok génhibások! Hajrá!
2017. febr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!