Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit lehetne tenni?

Szerintetek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A suli öltözőjében kamera van ezért fel lehetne jelenteni az iskolát?
2017. febr. 22. 18:31
 1/10 anonim válasza:
A suli nem tehet kamerát az öltözőbe, max az öltöző elé, mivel ez személyiségi jogokat sért. Szóval elv igen, feljelenthetnéd!
2017. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
De amúgy fiú vagy lány vagy, mert az se mindegy, mármint azért mert ha fiú vagy akkor engedd már el!
2017. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell feljelenteni, csak jelezd a szülői mk felé.
2017. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2017. febr. 22. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, rongálni sem szabad a suli tulajdonát. Mivel ők sem jelentettek fel titeket, te se jelentsd fel őket. Főleg azért ne, mert ők csak néhány lelkibeteg rongáló f*@*szkalapot akarnak ezzel csak megfigyelni, akikből neked is tele lesz a tököd felnőtt korodban.
2017. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De en meg nem szeretném ha más emberek úgy látnának engem..
2017. febr. 22. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Jogos.

Én fiú létemre sem élvezném, ha idegen emberek (esetleg ötvenes banyák az igazgatóiból) a félmeztelen testemet bámulnák egy kamerán keresztül.

A szülőknek kell szólni, ők majd hidd el, lerendezik ;)

2017. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megérted😊
2017. febr. 22. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nem etikus, biztosan sért valamilyen személyiségi jogot. Valaki fentebb jól írta, max. az öltöző elé tehetne kamerát az iskola.

Én biztos nem hagynám ezt, mert ki tudja kik nézik meg azokat a felvételeket. Szólj a szüleidnek, vagy kérdezz rá az osztályfőnöknél, hogy ő helyesnek tartja-e ezt.

2017. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az csak egy sima mozgásérzékelő? Azt lehet öltözőkbe, fürdőkbe is rakni.
2017. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!