Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hivatalos vagyok a barátomékho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalos vagyok a barátomékhoz ballagásra. Hétfőn viszont érettségizem, és nagyon kellene az a szombati nap is felkészülni. Nagyon tapló lennék ha lemondanám vagy megértené a család?

Figyelt kérdés
A húga ballag.
2013. jún. 13. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Az a 3-4-5 óra ami elmegy ballagásra, nem fogja eget rengetően befolyásolni az érettségi eredményedet. Elég nagy bunkóság ha már meghívtak.
2013. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem örülnének neki. Egy ballagás egy óra, ha más nem, azon jelenj meg, aztán maximum hazamész. Azon az egy órán gondolom nem fog múlni, feléjük viszont egy jól eső gesztus.
2013. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagy rokon, miért lenne taplóság? Bár az az 1 nap nem változtat semmit, volt rá 4 év.
2013. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el nekik,hogy mi a helyzet és megfogják érteni:)

Maximum annyit megtehetsz,hogy elmész a suliba a ballagásra átadod az ajándékot és mész haza tanulni tovább:)

2013. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem egy a város.Odajutnom egy bő óra,aztán ballagás,utána evés-ivás.Aztán meg haza.
2013. jún. 13. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha megértik ha nem, az érettségi jegyeid az útleveled az egyetemre ami meghatározza az életedet. Közöld velük hogy nagyon köszönöd de nem tudsz elmenni mert hétfőn érettségi és tanulnod kell. Ennyi!

30F

2013. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
eddig kellett volna felkészülnöd. bunkóság,mert gondolom tudtad már egy ideje, hogy mikor ballag a huga, tudnod kéne családi eseményekre rááldozni egy fél napot.
2013. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság!!!! Ezerszer fontosabb egy érettségi mint egy ballagás!!!!!


Nameg ha nem vagy ott akkor sincs semmi. Tanulj és ne törődj mással. A jövőd a tét!

2013. jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!