Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy iskolatársam szétveri az autómat míg a suliba vagyok?

Figyelt kérdés

Ma indultam az autóhoz a parkolóba, bevárt egy iskolatárs, odalépett és megkérdezte, hogy haza tudnám e vinni... mondtam neki, hogy nem, nem fuvaros vagyok.


Aztán mondta, hogy anyukája szokta hazavinni, de ő most kórházba van.


Korábban kb. év elején meglátott és azt mondta, hogy ki fogja lyukasztani az autóm kerekét és szét is verni, mert mér ne.

Kérdezte, hogy holnap első óránk mi lesz... szerintem neki lyukas órája lesz azért kérdezte... meg a kocsim is elkezdte bámulni..


Szerintetek van arra esély, hogy megtegye?


Amúgy elég sok rosszakaróm van, mert irigyek azért mert autóval járok suliba meg van jogosítványom míg ők cigire és piára költenek....


Kicsit félek.... sőt nagyon.


2017. márc. 2. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi az esély erre, mert nem ismerem az illetőt.

De ha félted a kocsit, adódik a megoldás: járj busszal iskolába.

2017. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért járok autóval mert csak kétszer annyi mint a buszbérlet és nem kell pályaudvartól 12 percet sétálnom, az a környék elég veszélyes, mert sok-sok alkesz,frusztrált személy jár arra, ( egyszer meg is kergettek míg busszal jártam el akartak verni mert nem adtam pénzt) az autóra így is úgy is szükség van, és legalább használja valaki.. és a fenntartása se sok, kb. félévente kell általános dolgokat cserélni rajta.
2017. márc. 2. 14:52
 3/15 anonim válasza:
Szia! Szerintem ha megteszi fel kell jelenteni és kész, ha van egy kis esze nem fogja megtenni, főleg azok után, hogy megfenyegetett. Nem kell félni.
2017. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogyan bizonyítom, hogy ő volt? Nem lehet csak úgy vádaskodni. Egyszer le is volt vizelve a kocsim. Egy kutya macska nem tud felérni a motorháztetőig... jó volt utána letakarítani... gusztustalan emberek vannak és mindig engem találnak meg az ilyenek... pedig nem beszélek senkivel, direkt mindig próbálok ugyan abba a ruhába menni, hogy lássák nincs sok pénzem. Nem kötök magamra...
2017. márc. 2. 15:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben szétnéznék, hogy a parkolóban hol vannak térfigyelő kamerák, és direkt olyan helyre állnék, ahol látszik majd a felvételen. Így lesz bizonyítékod is. Az meg a másik, hogy nyomatékosítsd benne, hogyha egy karc is lesz a kocsidon, péppé lesz verve.


Sajnos az a nagy igazság, hogy kifogtál egy idiótát. Ha te nem teszed helyre, akkor retteghetsz, hogy vajon mit fog elkövetni.

2017. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajna itt nincs térfigyelő kamera. Ez ilyen ipari város széli hely... volt valami balhé anno e környéken, de pont felvétel hiányában nem kapták el a rossz embert.
2017. márc. 2. 16:45
 7/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Sajnos van realitása.


Öcsém OKJ-s tanfolyamon volt, ott volt egy srác, aki már értett a szakmához csak a papírt csinálta, a tanárok meg rá mertek bízni több dolgot. Ez volt akinek nem tetszett, és elvágták a féket a kocsijában...nem lett baleset belőle, de azért veszélyes helyzet.

2017. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen én félek az irigy és gyáva emberektől. Nem lehet tudni mire képesek...
2017. márc. 2. 19:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Áll meg pár utcával arrébb. Mindig máshol.
2017. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Annak ellenére, hogy senki szinte nem használja ott pár utcányira a parkolókat, az említett utcán kívül mind fizetős... :) pont ez a bajom... holnap mindenképp máshol, talán az utca végén állok meg...


Köszi a válaszokat! Holnap mesélek mi volt :) Ment mindenkinek a zöld pont.

2017. márc. 2. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!