Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy iskolatársam szétveri az autómat míg a suliba vagyok?

Figyelt kérdés

Ma indultam az autóhoz a parkolóba, bevárt egy iskolatárs, odalépett és megkérdezte, hogy haza tudnám e vinni... mondtam neki, hogy nem, nem fuvaros vagyok.


Aztán mondta, hogy anyukája szokta hazavinni, de ő most kórházba van.


Korábban kb. év elején meglátott és azt mondta, hogy ki fogja lyukasztani az autóm kerekét és szét is verni, mert mér ne.

Kérdezte, hogy holnap első óránk mi lesz... szerintem neki lyukas órája lesz azért kérdezte... meg a kocsim is elkezdte bámulni..


Szerintetek van arra esély, hogy megtegye?


Amúgy elég sok rosszakaróm van, mert irigyek azért mert autóval járok suliba meg van jogosítványom míg ők cigire és piára költenek....


Kicsit félek.... sőt nagyon.


2017. márc. 2. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
na akkor mi lett a kocsidal?
2017. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
JAJ! Bocsi! Építkezéshez álltam akkor, de rájöttem, hogy csak az irigység szólt belőle. Mint mindegyikből, mivel újonnan sok iskolatársam fenyegetőzik azzal ,hogy kiszúrja a kerekem ha nem viszem haza... Azt mondtam nekik, hogy " köszönöm a fenyegetést és köszönöm, hogy ezt tanúk előtt tették" egyből be vannak "izélva" mivel mondtam, hogy ha meg lenne húzva a kocsi akkor ez által gyanakodhatok rájuk is. Jön utána a bocsánatkérés meg a jópofizás.
2017. máj. 12. 21:34
 13/15 anonim ***** válasza:
:)
2017. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Büdös tetves qrvák, nagybetűs QRVÁK az osztálytársaid!!! Csak hogy tudd.
2019. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem lett azóta semmi, már ki is jártam a sulit. :) autóm azóta is ugyan az. Te tök régi kérdés :)
2019. okt. 19. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!