Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szeret sok fiatal...

Miért szeret sok fiatal tanárnő felülni az első padra szoknyában?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Élvezik, hogy a srácok csorgatják a nyálukat.

Nekem 3 ilyen tanárnőm is volt, volt akire rá is szóltak, hogy jó lenne, ha befejezné.

2017. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk miért nem voltak ilyenek? :(
2017. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Én még nem láttam, hogy fiatal tanárnő szoknyát hordana az iskolában.

2. Sosem ült fel az első padra egyik sem. Főleg azért nem, mert ültek ott.

2017. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg a szakállas tanárbácsi is felült :D

Na erre mit szóltok? xD


Amúgy a tanárnők általában nadrágban voltak, de szinte mindeki felült néha a pad vagy a tanári asztal szélre.

Miért?

Mert kényelmesebb mint állni, és kicsit közvetelebbül / lazábban tud magyarázni, sőt még a termet is belátja.


Persze ez nem zárja ki a lehetőséget, hogy más a szándéka, pláne ha miniszoknyát visel, de általában térdigérőt szoktak.


Egyébként mi is gyakran felültünk ugyanúgy a padszélére amikor lehetett.

Pl én is a padnak dőlve tartottam előadást, nem direkt csak úgy kénylemesebb volt egy idő után. :D

2017. márc. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Minden tanár ráülhet a pad szélére, kivéve a tanulók. Azoknak tilos, azokra rögtön rá van ordítva. és jogosan, de akkor nem értem miért rakják rá a tanárok is a se.. feneküket, a padra, amikor a diákok azon írnak.
2017. márc. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!