Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy oleljem meg a volt...

Hogy oleljem meg a volt osztalyfonokom? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon joban vagyok a volt ofommel, es meg szeretnem olelni, masodik anyukamkent szeretem. Mielott meg azt irnatok, hogy ezt nem illik, mondom, hogy nem eloszor olelnem meg. Ennek az ezelotti ket oleles ellenere se kerdeztem meg tole meg, hogy megolelhetem-e, egyzser a baratnom kerdezte meg, es igy egyutt oleltuk meg, maskor pedig valahogy egy masik baratnommel lyukadtunk ki ra, hogy mit szeretnek, vagyis inkabb o, mivel ilyenkor nem tudok beszelni, legalabbis osszefuggo, ertelmes mondatok nem igen jonnek ki a szamon, es most nem szeretnek senkit magammal cipelni. Tudnatok segiteni? Elore is koszonom:)

2017. márc. 5. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor nem tudok beszelni, legalabbis osszefuggo, ertelmes mondatok nem igen jonnek ki a szamon"


Nem kell regényt mondani ha ott állsz előtte, ha megakarod megölelni őt.:)

Egyszerű, felkeresed, elé állasz, és csak ennyit mondasz:

Tanárnő eljöttem meglátogatni, szeretettel gondolok magára, szeretném megölelni ha megengedi. Ennyi.

2017. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem mondom azt, hogy nem illik, itt nem ez a probléma.


Hanem az, hogy egyáltalán nem normális, hogy ennyire szükséged van egy volt tanárodra, hogy ölelgesd, egy normális gyereknek erre ugyanis nincsen szüksége. Főleg úgy, hogy időnként, azaz rendszeresen visszatérj hozzá, csak ezért. Meg ez a szöveg is, hogy "anyám helyett anyám". Valami baj van veled, a tanárod soha nem lesz az anyád...


Nem bántásból írom ezeket, hanem csak azért, hogy jobb lenne inkább szembesülni azzal, hogy valami lelki bajod van, és szakembert felkeresni. A megoldás pedig biztosan nem a volt tanárod, hanem ő inkább a probléma. Azon legyél, hogy ne akard többet ölelgetni, ne legyen rá szükséged.


És hidd el, el fog jönni az a pillanat, amikor megkér, hogy hagyd békén, és az nagyon fog fájni, ha nem állítod le magad, és nem tudatosítod magadban, hogy nincs rá szükséged. Te lehet, hogy pótanyának érzed, de ő nem tekint a lányának. És az ilyen dolgokból mindig probléma van.

2017. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!