Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan oleljem meg a tanaromat?

Hogyan oleljem meg a tanaromat?

Figyelt kérdés
Az egyik tanaromat nagyon megkedveltem es szeretnem megolelni.. Nemtudom hogyan menjek oda hozza. Nem nezne hulyenek?
2016. máj. 28. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nem jó ötlet, csak kellemetlen helyzetbe hozod őt. Ha ő is átölel, abból lehet probléma, ha nem ölel át, az is kellemetlen és akkor meg te sértődsz meg. Én a helyedben inkább csak megköszönném neki a támogatását, és jelezném, hogy nagyon jó tanárnak tartom, esetleg vehetsz neki valamilyen személyesebb ajándékot hálád jeléül. De a tanár nem haver és nem is rokon, hogy ölelgesd.
2016. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez aranyos, biztos jólesne neki. Menj be a tanáriba, mond hogy szeretnél neki mondani valamit és ott megmondod, hogy mi a szándékod. Kivéve, ha egy fiatal tanárnőről van szó, te pedig 17/f, akkor ölelgesd az osztálytársnőidet:)!
2016. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
szerintem öleld meg,és csókold meg :)
2016. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is nagyon aranyos, tanár vagyok, nekem nagyon jól esne egy ilyen.


Nagyon jól esik ám nekünk, ha a diákok éreztetik, hogy fontosak vagyunk nekik és szeretnek minket... :) Az ilyen dolgok adnak erőt ehhez a munkához és adnak értelmet neki. Ha mindketten nők vagytok, akkor nem hiszem, hogy bármi gond lenne ebből, ha a tanár férfi és te lány vagy, akkor lehet, hogy tényleg furcsának fogja találni elsőre. De én ennek ellenére megölelném, ha egy lány ilyet kérne, minden hátsó szándék nélkül.

2016. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy a tanárnak baja legyen belőle: NE ölelgesd. Vannak esetleg akik nem kedvelik, és másnap már úgy fogják terjeszteni az erről szóló híreket, hogy ő ölelgetett és molesztált téged.
2016. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!