Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tönkre tesznek. Kérlek valaki...

Tönkre tesznek. Kérlek valaki segítsen!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van pár osztálytársam, akik utálnak,(bér tudtommal nem tettem ellenük semmit) és megpróbálnak mindenhogy tönkre tenni. Hallgatóznak, majd az innen megtudott infókat eljuttatják mindenkihez, persze hamisan, úgy hogy engem rossz színben tüntessenek fel. Sírásig csesztetnek, elakarják venni mindenem amim van. Nyilvánosan megaláznak, már egy párkapcsolatom is tönkre tették. Az volt, hogy a fiú szülei nagyon vallásosak voltak, és kitűzték hogy a fiuknak 18 éves koráig nem lehet barátnője. Ennek ellenére ő titokban találkozott velem, de az osztályban valamennyire titkolni kellett, nehogy a pletykafészkektől eljusson a szüleihez. Egyik nap lefotóztak minket ahogyan ölelkezünk, és a fiú másnap közölte hogy nem bírja a nyomást, vége. Őket egyáltalán nem hatotta meg hogy tönkre tettek mindent, sőt egyfolytában az orrom alá dörgölték, és nevettek. Nem tudom miért, de a folyosón mindenki mutogatva k##vának hívott. (Pedig teljesen normálisan öltözöm, még nem feküdtem le egy fiúval sem, és ő volt az első barátom.) A megaláztatások még durvábbak lettek, mindennap sírtam. Aztán fél év után begyógyult a szívem. Összejöttem a fiú haverommal, aki a szakításnál is végig mellettem állt. Mellette azóta is boldog vagyok, már fél éve együtt vagyunk. Viszont megkértem hogy ne verjük nagy dobra, amit teljesen megértett, őt sem igazán szeretik ezek a lányok, és ő is szintúgy rühelli a pletykákat.Azonban egy idő után ráuntunk hogy a mi boldogságunk megy gallyra miattuk, és nem titkoltuk az osztály előtt.Azóta azért vagyok k##va mert másik barátom van, reggel mikor jövök suliba jönnek utánam, egyfolytában fotózgatnak minket, és elküldik az egész giminek. Barátom mindig megnyugtat hogy ez a mi életünk, és ne azzal töltsük el hogy érdekel amit azok a szutykok mondanak. Igaza van, de engem már zavar, nem tudom figyelmen kívül hagyni.A barátommal sem tudok fesztelenül ölelkezni vagy ilyesmi, mert tudom hogy ők minket néznek mint valami pedofilok.Esküszöm hogy egész életemben semmit nem tettem ellenük..Kikészítenek, nem tudom miért okoz nekik örömet, hogy nekem rossz...

Tanácsokra, véleményekre stb volna szükségem!

Előre is köszi

18/L


2017. márc. 9. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Iskolapszichológus nincs az iskolában? El kellene neki mondani hogy mi történik, vagy tanároknak, mostanában kezdenek felfigyelni az ilyesfajta zaklatásra és próbálnak segíteni azoknak, akik áldozatul esnek.
2017. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj a bántásokra. Egyszer majd csak megunják. A kapcsolatotokra koncentrálj. Idén végzel?
2017. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi, hogy válaszoltál!

Sajnos nincs iskola pszichológus, tanároknak nem merem elmondani, még a testi bántalmazással sem foglalkoznak sajnos...Tavaly volt egy fiatal hittan tanárunk, bármit meg lehetett vele beszélni, olyan volt mintha egy felnőtt fejű barát lett volna. De született gyereke, és nem jöttek ki a pénzből, elköltöztek Ausztriába, és azóta nem is hallottam felőle...

2017. márc. 9. 19:51
 4/10 A kérdező kommentje:
És második, igen, idén végzek.
2017. márc. 9. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor már nincs sok, kitartást :)
2017. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Májusig kell már csak kibírnod. Utána elfelejtheted őket. Majd az élet úgyis visszaadja nekik, hidd el. Engem is sokan cseszegettek iskolában, a nagy részük fele annyit sem ért el az életben mint én most.

Légy boldog a pároddal, szrj le mindent. Jobb ember vagy az ilyen kisebbségi komplexusú lényeknél!

2017. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, az ilyen kommentek adnak egy kis kitartást. Megpróbálok a barátomra, és rátok hallgatni, és a saját boldogságomra koncentrálni, aztán majdcsak elmegy az a pár hónap
2017. márc. 9. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

"Iskolapszichológus nincs az iskolában? El kellene neki mondani hogy mi történik, vagy tanároknak, mostanában kezdenek felfigyelni az ilyesfajta zaklatásra és próbálnak segíteni azoknak, akik áldozatul esnek."


Nem, az iskolapszichológushoz a többi diákot kéne leküldeni, nem a kérdezőt.

1. Semmi joguk mást lefényképezni! Az, hogy XY titokban bejön, csak nem mered senkinek elmondani, és otthon maszturbálsz rá, az még oké. De hogy lejáratás céljából elküldöd mindenkinek, az már egyenesen bűncselekmény! Kíváncsi vagyok, hogy az ilyen fényképezgetős ku*rväk mit csinálnának, ha velük csinálnák ezeket valakik.

2. Keresztbe tettek neked ok nélkül, tönkretették a párkapcsolatod. Most már nem tudnak mire hivatkozni, hogy te miért ne tehetnéd ugyanezt meg velük. Mondanám, hogy tedd te is tönkre a párkapcsolatukat, de gondolom te ennél rendesebb vagy. Hiába vannak, akik csak akkor tudják tisztelni a másikat, ha az jól kib*@*szik velük. Mert előtte az ilyen mazochista hajlamúak addig b*@*szogatják a másikat, amíg jól meg nem alázzák őket. Persze utána rögtön haverkodni akarnak. Mintha csak ki akarnák csikarni, hogy ők is b*@*szogatva legyenek. Nem értem mitől és mikor torzult el annyira a személyiségük, hogy csak akkor érzik jól magukat, ha megsérthetnek mást. De ha ez kell nekik, akkor legyen. Vágj vissza nekik jó sértő módon, aztán nem sértődhetnek be, egy szavuk sem lehet, ők akarták ezt, hát ha mindenáron azt akarják, hogy visszaszólj, akkor tedd meg.

2017. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy hamarosan végzel és új közösség vár, ahol nem ismernek.

Miután végzel, Fb-ról és mindenhonnan tiltsd le azokat, akik bántanak, válts telefonszámot ha próbálkoznának tovább pl. Viber-en vagy bárhol a piszkálással.

2017. márc. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, rengeteget jelent a sok megértés és tanács!
2017. márc. 10. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!