Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok miért nem tesznek...

A tanárok miért nem tesznek semmit ha piszkálnak valakit?

Figyelt kérdés

Csak akkor lépnek ha verekedés van, ha valakit órán oltogatnak csúfolnak azt észre se veszik kb.

Ha meg ilyenről van szó hogy a másik alázása rossz akkor a diákok kibeszélik magukat. Olyan mintha a tanár is a hangadókkal lenne.


2017. márc. 8. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem csinálják rendesen a munkájukat. Fontos lenne ilyen dolgokra odafigyelni. Sajnos kevés lelkiismeretes tanár van :(
2017. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

én azt hittem ez már nem divat. ha németországban ilyen van, akkor addig szüntel a tanítás, amíg meg nem oldják. ha kell egy hétig mennek a személyes beszélgetések amíg újra egy család nem lesz az osztályból. extrém esetekben a rendőrséget is bevonják az ügybe, ha 14-nél idősebbek a delikvensek.


nem tudom miért divat még mindig, lehet hogy 1. pocsék ember a tanár, vagy vele is ezt csinálták 2. kínjában ment tanárnak, mert nem vették fel egyetemre 3. túl keveset fizetnek neki ahhoz, hogy ez őt érdekelje.


az biztos hogy ez visszaüt civil életében, mert ezek a gyerekek később polgárok, idősgondozók, politikusok stb. lesznek. Arról nem is beszélve, hogy egy életen át szégellhetik magukat hogy ennyire "komolyan" veszik a rájuk bízott kis lelkeket.

2017. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
na ez egy nagyon jó kérdés,mert én is észrevettem,saját tapasztalatból tudom,hogy a tanárok a hangadók mellett vannak,meg azok mellett,akik erőszakosabbak a másikkal,esetleg kinevetik.A tanárok (én azt tapasztaltam)manapság már nem védik meg a gyengébb/elesettebb diákokat,ha azok nem tudják magukat megvédeni vagy nem merik.A tanárok leszarják nagy ívben,hogy milyen lelki sérülten kerülnek ki bizonyos diákjaik az iskolából.Tényleg csak akkor lépnek,hogyha verekedés van.Pedig a lelki bántalmazás ugyanolyan kemény tud lenni,mint a testi...de még akkor sem segítik a gyengébbet,ha az jobban tanul,és tényleg érdeklik a dolgok..ezek mindent leszarnak,csak leadják az anyagot,meg jó pofiznak a "nagymenő" "vicces" kölykökkel.
2017. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek abban a hitben vannak hogy csak a verés a bántalmazás.
2017. márc. 8. 18:36
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

de egyébként azt sem veszik észre,hogyha valaki pánikbeteg és segítségre szorulna..

engem például elvontnak meg pszichopatának béleyegeztek,meg azt pletykálták rólam boszorkány vagyok meg ilyen hülyeségek mint az oviban...miközben szorongással küzdöttem...de én nem piszkáltam senkit,viszont a diákok emiatt rengeteget röhögtek rajtam és piszkáltak...azt hogy elvont vagyok,azt meg egy tanár mondta valakinek a folyosón,nem ment volna oda beszélgetni,hogy miért viselkedem úgy a suliban,ahogy,áá nem.Inkább ő is elmondott mindennek.Bár lehet csak én jártam ilyen fos iskolába.Máig bánom,hogy nem hagytam ott a p*csába.és ez a tanulásra,továbbtanulásra is rányomta bélyegét.:S Szóval a tanároknak nem szent semmi.

2017. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
csak a gyerek az hülye, a szülő nem látja mi megy az iskolában. Ilyenkor a tanár dolga példát mutatni.
2017. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De értitek amikor a diákok arra képesek hogy a tanár sírva rohanjon ki miattuk. Kapják a szaktanárikat, igazgatóit de nem használ. Ki rugni nem rugják ki őket, kimagyarázzák magukat.Elnyomják a náluk gyengébbet
2017. márc. 8. 18:43
 8/14 A kérdező kommentje:
És ezek nem is cigánygyerekek
2017. márc. 8. 18:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szerencsére nem ilyen tanárok vannak.

A matektanárom a csúfolódókat szószerint leüvölti. Sokszor megvédett, nagyon sajnálom, hogy jövőre megy a nyugdíjba :(

2017. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kérdező: mert egy bizony kor alatt nem lehet őket kirúgni. na ezt kéne megváltoztatni. ha egy évig ott ülne a szülők nyakán biztos olyan nevelést kapna hogy csendben hálát adna minden iskolai napért.


na meg azokkal szúrnak ki akik viselkednek. na meg a tanárokkal. na meg saját magukkal. majd mesélheti az aluljáróban mekkora menő volt általánosban.

2017. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!