Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ezért meleg vagyok?

Szerintetek ezért meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Az fiu osztály társaim szerint meleg vagyok mert tudok közös témát a lányokal:a sütés-főzés.

Meg pl a lányoknak természetes, hogy a közelükbe vagyok.

Meg én nem szívatom a lányokat.Meg nem mondom el őket az utolsó telepi qrvának.Meg én nem 24-órában a szexről beszélek mint a többi fiu.

Most ezért meleg vagyok?



2017. márc. 11. 11:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Az a meleg aki a saját neméhez vonzódik. Tehát ha neked a fiúk tetszenek, akkor az vagy, ha nem akkor meg nem. Ilyen egyszerű.
2017. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy ezért meleg. :D
2017. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Lányokhoz vonzódok
2017. márc. 11. 11:33
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
Igen természetesen az vagy, az nem számít a melegség kérdésében hogy a lányokhoz vonzódsz-e.
2017. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tehát azért meleg vagyok mert jól kijövök a lányokal?

Akkor én is elkezdem őket szajházni

2017. márc. 11. 12:32
 6/20 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszoló gúnyosan írta..ettől nem meleg az ember..akkor vagy meleg ha a fiúkat szereted és nem a lányokat. Én meleg vagyok, nekem elhiheted;) ne érdekeljen hogy mit gondolnak arról a fiú osztálytársaid hogy te jól kijössz a lányokkal. Azért gondolhatják hogy az vagy, mert a melegek ÁLTALÁBAN a lányokkal jobban kijönnek, de ez még messze nem jelent semmit..a lényeg, hogyha te nem érzel se lelki, se testi vágyat más fiúk iránt akkor nem vagy meleg. és csak a fiú osztálytársaid miatt ne változz meg, mert fölösleges és bunkó dolog a lánybarátaiddal szemben csak azért, hogy a fiúk ne így lássanak!!!!! ezt az 1 baklövést ne kövesd el..

és csak hogy ha szeretnél tájékozottabb lenni a melegségről, olvasd el ezt: [link]

2017. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Akkor jó :)

Nincs bajom a melegekkel de bottal se érnék egy fiúhoz.

2017. márc. 11. 13:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg :-) Nem vagy meleg.Az meg divséretes ha egy férfi több témához is hozzátud szólni, érdeklődika háztartási dolgok iránt,fogékony a lelki dolgokra.Egy nőnek amugy elég fárasztó tud lenni,ha a férfi csak az autókról,fociról tud beszélni.Akik ezért azt állitják,hogy meleg vagy bunkók.
2017. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Akkor csak fura vagyok.

De legalább nem meleg.

Megnyugodtam

2017. márc. 11. 16:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Nincsenek tudatában, hogy ki meleg, és ki nem! Attól lesz meleg valaki, hogy a saját neméhez vonzódik. te inkább pont hogy a lányokhoz vonzódsz. Az meg fura, hogy az osztálytársaid leku**vázzák a lányokat, utána meg majd járni akarnak velük. Elég gáz.
2017. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!