Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ezért meleg vagyok?

Szerintetek ezért meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Az fiu osztály társaim szerint meleg vagyok mert tudok közös témát a lányokal:a sütés-főzés.

Meg pl a lányoknak természetes, hogy a közelükbe vagyok.

Meg én nem szívatom a lányokat.Meg nem mondom el őket az utolsó telepi qrvának.Meg én nem 24-órában a szexről beszélek mint a többi fiu.

Most ezért meleg vagyok?



2017. márc. 11. 11:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

12 vagyok

És szerintem lelkileg éretebb vagyok nálluk.

2017. márc. 11. 21:46
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg de ha lemegeleznek mond vissza hogy mindenki magából indul ki :)
2017. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg, csak nem felelsz meg a szélsőséges heteronormatív elvárásoknak. Sajnos hetero férfitársaink ezt nem fogják egy könnyen megemészteni és jó sokan melegnek néznek majd. Erre fel kell készülnöd és bekalkulálnod az életben. Ez az általános homofóbia miatt is van. Fel kell készülnöd, hogy hasonló elutasításban lesz részed a homofóbok részéről mint egy melegnek. De ettől még ízig vérig heteró férfi vagy. Sőt mivel a nőkkel jobban tudsz kommunikálni majd a párkapcsolatodban is kevesebb lesz a félre értés mert majd könnyebben összecsiszolódsz a nőkkel. :-)
2017. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Tehát melegnek fognak tartani.

De nem leszek az.

Mert én is egy picit homofób vagyok,de engem annyira nem izgat a szokásos "fius dolgok".

2017. márc. 12. 00:09
 15/20 anonim ***** válasza:

Én szivatom a lánybarátaimat -gyakran elegük van belőlem:3-, sokszor beszélek a szexről, sokat is viccelődöm erotikus szóviccekkel, mégis meleg vagyok...

Ez nem attól függ, hogy milyen a viselkedésed. Ez egy belső dolog.

2017. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező legalább te ne legyél picit se homofób, mivel pont azt élheted át mint egy meleg és ugye nem esik jól.
2017. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják hogy a genetikába bent van hogy valaku homoszexuális ha "lanyos dolgok" irán èrdeklődsz pèldául sminkelnèld ruzsoznád magad rozsaszín cucokat hordasz szeretettel de ha mèg a lányokat szereted de 10 èv múlva nem igy lesz. De ha nincsenek ilyen szokasaid akkor nem vagy az. De ez sajnos nem vègleges van olyan aki 50 èves korába lett homokos de adig hetero volt.
2017. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

100% hetero vagyok.

Nem rúzsozom magam,nem is sminkelem,nem is beszélek úgy.Hanem csak azért mert jobban ki jövök a lányokkal.

2017. márc. 12. 20:18
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha az lennél se lenne semmi.. Nem kell velük foglalkozni, sajnos a legtöbb gyerek, felnőtt! nem tudja ezeket megemészteni, ezek belső viszályok kivetülése rád/másokra, mások véleménye miatt meg semmiképpen ne okold vagy bántsd magad, mert Ők még magukat sem ismerik, nemhogy téged!

Merj önmagad lenni és ne érdekeljen ki mit mond rólad!

2017. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ne parázz! Amiket leírtál, az biztosan nem melegségre utaló jelek!

Ha meleg lennél, akkor azt megéreznéd. Akkor másképpen néznél egy lányra, és másképpen egy fiúra, mint ahogy most nézel!

2017. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!