Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Förtelmes tanárunk van. Az...

Förtelmes tanárunk van. Az ilyet miért nem rúgja ki senki?

Figyelt kérdés
Nekem nincs bajom a tanárok nagy részével, úgy vagyok vele adja le az anyagot az csókólom.. Na de ez a tanár... Az elején még tök normális volt. Kb 1 év után mutatta meg a fogafehérjét. Ugye mint a legtöbb osztályban nálunk is vannak hangadók. Eleinte velük barátkozott, őket nem írta be ha nem mentek be órára vagy késtek, vagy miközben órát tartott kimehettek ők akár boltba. Ha meg az osztályból valaki más odasúgott valamit a padtársának lenézően ránézett és annyit mondott kuss neked nem osztottak lapot. Akkor a diákoktól kunyizik cigit meg ha a diákok esznek pl chipszet ő is kér belőle vagy ha valakinek van valami jó cucca kölcsönkéri. Igazából velem is próbápt jó pofikázni csak hát.. egyszer tzt írtunk. Feladott 10 oldalt. Úgy voltam vele, hogy most erre jól felkészülök. 3 napot tanultam rá, mindent tudtam kivűlről még apámnak is mondtam kérdezzen ki most az 1x. Na eljött a tz napja. 2 csoport volt. A kedvencei írták a könnyüt(abból se tudtak semmit de ott állt mellettük egész orán és diktálta nekik a megoldásokat) mi meg jó nehezet írtunk de én azt is tudtam... 2 hét után beírt a naplóba egy 2 est.. Nem értettem, meg akartam nézni miért lett 2es a tzm de azt mondta, hogy nem nézhetem meg.. mindenkinek beszólógat mindig pénzt kér tőlünk hogy ilyen könyv meg olyan.. a rossz jegyeinket beírja de a 4es vagy 5ost nem.. Igazábol már kezdi mindenki utálni.. nem tud fegyelmezni, az órákon soha semmit nem veszünk, havonta 1 anyagot veszünk de azt is úgy hogy mond oldalszámokat, hogy nézzük meg otthon. Az a vicc, hogy jövőre érettségizünk ebből a tantárgyból.. am a nő 40 felett van valahol..
2017. márc. 12. 08:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja meg a kedvenceivel chatelget fbon. Aki meg nem szimpi neki azokat meg kiműsorozza..
2017. márc. 12. 08:18
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Szóltál erről bárkinek is? Bementél az igazgatóhoz, hogy a tanár nem engedi megnézni a dogát? Nem?! Akkor meg honnan tudna róla a vezetőség?
2017. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

A tanárok nagy része ilyen rosszindulatú igazságtalan frusztrált pszichopata asshole. Ezt a tanárok (a normálisabbak) is felismerték már. Ezért szorgalmazzák a tanárok gyakori és szigorú pszichológiai alkalmassági ellenőrzését.

Kevés a korrekt tanár. Ez mindig így volt és lesz is. Ha ilyen tanárod van akkor játssz túlélésre.

2017. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írásban megfogalmazzák a szülők a problémát, aláírják sokan, beviszik az igazgatónak. A témazárót pedig a szülők is kikérhetik megnézni, csak be kell menni a suliba. Egyébként milyen suli az, ahol ki-be lehet járkálni? Nálunk már a portás is csak osztályfőnök által aláírt kikérővel engedi ki a diákokat du 2 előtt. Erre szabály van. Még az iskolát is megbüntethetik emiatt.
2017. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!