Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy taníthat engem egy olyan...

Hogy taníthat engem egy olyan tanár akit még sose láttam? Naplóban órarendben iskola honlapon ott van, még sose látta senki.

Figyelt kérdés

Van egy töri tanárom. Benne van a naplóban, mint adott osztály töri tanára, benne van az órarendben, fenn van az iskola honlapján. Azonban szeptember óta még soha nem láttam, az órájára mindig más jön be, aki egyébként szintén töri tanár.

A tanároktól már kérdeztem erről, nem igazán akarnak semmit hozzáfűzni de azt már megtudtam hogy évek óta itt van, de még senki se látta.

Tiszta röhej hogy egy osztály tablófotójára is rákerült úgy hogy az adott osztály soha egyszer se látta és egy órát se adott nekik soha.


2016. febr. 9. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ő Poltergesit néni
2016. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ő is egy X-akta!
2016. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, sztem nem X akta, sztem az igazgatónak valami haverja aki papíron ott van, kapja utána a pénzt az államtól hiszen szerződés van órarend van, minden stimmel hát jár a fizu.

Azt meg hogy évek óta (vagy soha?) be nem tette a lábát a suliba azt meg csak mi akik ott vagyunk tudjuk. De a mi szavunk meg mit ér? Semmit.

2016. febr. 9. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy állami iskolába jársz, nem valami alapítványiba?

Írj titkos levelet ellenzéki tv-társaságnak és majd kiderítik, ki a töritanárod :DDD

2016. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet bármi egyéb dolog is, amitől az iskolában dolgozik, de jelen pillanatban felfüggesztve, lehet, hogy súlyos beteg, és csak ezért nem beszél a többi tanár a dolgokról.


de én is csak találgatni tudnék...:D

2016. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"de én is csak találgatni tudnék...:D"

Nem kell találgtani, már kiderült. Az igazgató veje. Ott van állítólag vagy 15 éve tanárként, úgy hogy még senki se látta a suliban.


Kamu az egész. Papír pozíció gondolom a fizut azért kapja.

2016. febr. 15. 08:37
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja de csak józan paraszti ésszel megkérdem minden egyébtől vonatkoztassunk el: hogy kerül rá az adott tanár egy tablóra ha az adott osztály sose látta? A tablóra az adott osztályt tanító tanárok kerülhetnek másnak semmi keresni valója ott.


Másik kérdés: mit keres az órarendben egy tanár aki sose tart órát?


Mert lehet ilyen dumákat nyomatni hogy tartósan beteg meg felfüggesztett-lehet hogy így van! (nincs így de lehetne...) De oké tartósan beteg, felfüggesztett, lehet tudni hogy évekig nem jön. Akkor minek írják be az órarendbe ha egyszer fix hogy nem jön?


Hm?

2016. febr. 15. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!