Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy vegyem rá anyám arra,...

Hogy vegyem rá anyám arra, hogy írjon felmentést tesiből? 14l

Figyelt kérdés
Holnap fotózás a tablóképre,de előtte van valószínűleg a tesi. Kócos hajjal meg nem kéne mégsem fényképezkedni.Erre annyit mondott,hogy vigyék fésűt.De akkor is leizzadok lelapul a hajam és ugyanúgy rosszul fog kinézni. Három év alatt (amióta ez a tanár tanít) csak kétszer voltam felmenve.
2017. márc. 16. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy a gond a fejecskédben, ha ezt magad nem tudod elintézni.
2017. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon elmaradhatna a tesi óra. Ha anyukád nem érti meg az indokaidat, beszéljetek a tesi tanárral, fogjon össze az osztály - mindenki jól akar kinézni a fotózáskor - hogy ne hajtson szét benneteket az órán. Szerintem meg fogja érteni.
2017. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Igazán megérthetné anyád, hiszen ő nevelt ilyen hiú kis beképzelt kétlábon járó sminkkészletnek.
2017. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Én csak simán nem mennék be tesire, otthonhagytam a cuccom, akármi.
2017. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk van tesiből ilyen, hogy szabadnap, félévente 2-3 db pont az ilyen alkalmak miatt. Vagy kérj az iskolaorvostól igazolást, hogy rosszul érzed magad.
2017. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!