Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet egész éves felmentést...

Lehet egész éves felmentést kérni tesiből?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársamnak van egy ilyen egész éves felmentése, pedig nincs semmi baja. Azért érdeklődök ez iránt, mert lassan (nagyon lassan) jön a tavasz, a meleg meg stb.. és nagyon könnyen megizzadok. Nem is az a fő problémám, hogy nagyon megizzadok (bár utálom, hogy ilyen izzadós vagyok), hanem az, hogy tesiórák után van még legalább 2 órám, és elég rossz, hogy full izzadtan még végig kell ülnöm 2 órát. Szeretek sportolni meg minden, de egy tesióra mégis más, mint amikor egyedül sportolok valami olyat, amit szeretek is.
2017. febr. 16. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán törölközz meg + használj dezodort? A tanár pofán fog röhögni,mikor azt bemondod,hogy izzadsz,azért vagy felmentve.
2017. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én gerincferdülés miatt tudtam szerezni anno. Elvileg részlegeset, de onnantól kezdve be sem mentem többet, és sosem kerestek.
2017. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 19 éves vagyok, végzős gimnazista. Amióta bevezették a mindennapos testnevelést nekem se könnyű. Nekem van, amikor első órában van tesim.. És időhiány miatt nem tudunk zuhanyozni. Van amikor kicsengetéskor enged ki a tanár a teremből. Szóval én teljesen megértem a problémád. Viszont a tesi felmentést nem minden orvos ad ki szívesen "ok" nélkül. Azonban ha van ismeretség, vagy protekció akkor megoldható. Az orvos is lehet, hogy kinevet ha előállsz ezzel a problémával.. :)


19/L

2017. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!